Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse Panevėžio miesto savivaldybė iškovojo antrą vietą

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse Panevėžio miesto savivaldybė iškovojo antrą vietą

JP / Organziatorių nuotr.

Šeštadienį Gargžduose pasibaigė didžiausias Lietuvoje vykstantis masiško sporto sisteminis renginys – Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės. Tai bene plačiausią šalies geografiją apimantis renginys, kuris įtraukė dalyvius iš daugiau nei 50 šalies savivaldybių. Jau dvyliktą kartą rengiamame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale rungėsi daugiau kaip 1000 dalyvių iš visos Lietuvos. 

Lietuvos Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

BIC

„Mums visiems kartu, labai svarbu suprasti ir tikėti, kad tokie projektai, kurių misija – įtraukti kiekvieną mūsų šalies gyventoją į sporto visiems sąjūdį, yra be galo reikalingi pirmiausia pačiam žmogui, jo šeimos nariams, seniūnijų, savivaldybių bendruomenėms. Kartais sunku patikėti, kiek daug reiškia žmogui būti pakviestam atstovauti savo regionui, būti įtrauktam į bendruomenės veiklą, todėl mūsų tikslas – puoselėti mėgėjų sportą ir pasiekti, kad kuo daugiau šalies gyventojų organizuotai ir sistemingai sportuotų savo gyvenamosiose vietose“ – finalinių varžybų metu sakė „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislovas Vasiliauskas.

Pastaraisiais metais, Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės buvo vykdomos etapais. I etapo  atrankinės varžybose buvo vykdomos seniūnijose ir savivaldybėse tarp seniūnijų ir mikrorajonų komandų. II etapo  atrankinės varžybos vyko 8 miestų zonose, kur varžybas organizuoja ir vykdo savivaldybės ir sporto centrai. Todėl į finalą atvyksta tik stipriausios komandos, įveikusios ne vieną varžovą ir esančios vertos kovoti finale.

Bendroje rajonų savivaldybių įskaitoje daugiausia taškų surinko Klaipėdos rajono savivaldybė, kuri ir laimėjo žaidynes, II-oje vietoje liko Kretingos rajono savivaldybė, o III-ją vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė.

Bendroje įskaitoje tarp miestų I-ąją vietą iškovojo Klaipėdos miesto savivaldybė, II-ąją – Panevėžio miesto savivaldybė, III-ją – Kauno miesto savivaldybė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.