17.2 C
Panevėžys
Šeštadienis, 13 liepos, 2024

Lietuvos rekordą ir olimpinį normatyvą pasiekęs D. Rapšys liko per žingsnį nuo medalio

Autoriusjp, delfiFotoA. Kovacs / European Aquatics
D. Rapšys.

Belgrade (Serbija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate, 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale pasirodė panevėžietis Danas Rapšys.

Lietuvos plaukikas distanciją įveikė per 48,04 sek. ir finale užėmė 4-ąją vietą. Tai reiškia, jog mūsiškis dar kartą pagerino Lietuvos rekordą, kuris jau buvo kritęs pusfinalyje.

Pusfinalyje D. Rapšys finišavo per 48,39 sek. Maža to, šis rezultatas lietuviui užtikrino vietą dar vienoje olimpinių žaidynių rungtyje.

Aukso medalį iškovojo rumunas Davidas Popovici, finišavęs per 46,88 sek., antras liko vengras Nandoras Nemethas (47,49 sek.), trečias finišavo Andrejus Barna (47,66 sek.)