Lietuvos radijo teatre debiutavo 6 vaikai

Lietuvos radijo teatre debiutavo 6 vaikai

JP / LRT nuotr.

Kaip šiandien suvokiame būtį, lemtį ir asmeninę atsakomybę už savo jausmus, poelgius, mintis, ketinimus? Ar riba, skirianti būtį ir nebūtį, tikrai labai ryški? O gal viskas visada yra šalia? Šiuos klausimus kelia Lietuvos radijo spektaklis „Minutė ta kaip amžinybė…“, sukurtas pagal Adomo Mickevičiaus poemos „Vėlinės“ ketvirtą dalį. Spektaklio premjera – šį šeštadienį, birželio 29 d., 12.05 val. per LRT KLASIKĄ.

„Šie klausimai aktualūs visais laikais – ir medinių kryžių, ir instagramų, – sako spektaklio režisierė Agnė Sunklodaitė. – Imdamasi šio darbo norėjau pabandyti grąžinti žmonėms gebėjimą klausyti, nes pastebiu, ypač teatre, kad žmonės labiau nori matyti vaizdą, ilgesni tekstai juos vargina. Radijo teatras – kaip tik ta vieta, kur galima sudominti, įtraukti tekstu. Tą ir pabandžiau padaryti.“

Radijo teatre debiutavo net 6 vaikai: Jurgis Rašimas, Barbora Petrauskaitė, Vincas Petrauskas, Vincas Kreišmonas, Marija Kreišmonaitė ir Elzė Rašimaitė. „Pjesėje vaikai, kuriuos moko kunigas, – naujos gyvybės simbolis. Mūsų atveju visi vaikai – šauni kompanija, kurioje visi pažįstami, bet tai nereiškia, kad dirbti buvo lengviau“, – šypsosi A. Sunklodaitė.

BIC

Spektaklyje taip pat vaidina aktoriai Mindaugas Ancevičius (Atsiskyrėlį) ir Vytautas Rašimas (Kunigą). Spektaklio garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė.

Radijo spektaklio  „Minutė ta kaip amžinybė…“ premjera – birželio 29 d., šeštadienį, po vidudienio žinių per LRT KLASIKĄ.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.