Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ŠMM

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ŠMM

JP / ŠMM nuotr.

007Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

„Profesinio mokymo populiarumas didėja, auga poreikis nuolat mokytis, persikvalifikuoti, įgyti naujų žinių ir kompetencijų. Todėl labai svarbus bendradarbiavimas su darbdaviais rengiant, įgyvendinant mokymo programas, praktinį mokymą, vertinant kompetencijas ir įdarbinant absolventus“, – sakė ministrė Jurgita Petrauskienė.

Pasak Šarūno Kliokio, pasirašyta sutartis sustiprins bendradarbiavimą tarp profesinių mokyklų ir darbdavių.

BIC

Pagal sutartį bus bendradarbiaujama atnaujinant profesinio mokymo programas, organizuojant praktinį mokymą,  organizuojant mokinių kompetencijų vertinimą diplomui gauti, plečiant profesinį orientavimą, įdarbinant absolventus.

Tikimasi, kad glaudesnis bendradarbiavimas leis prognozuoti tikslesnį specialistų poreikį, sudarys sąlygas lankstesnei ir modernesnei specialistų rengimo sistemai sukurti, kuri atlieptų darbdavių lūkesčius.

Švietimo ir mokslo ministerija jau yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis su devyniomis verslo atstovus vienijančiomis asociacijomis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.