Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė nusileido ir turkams

Autoriusjp, lrt.ltFotolff

Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo rinktinė šiandien metė rimtą iššūkį Europos pirmenybių B grupės lyderei Turkijai. Mūsiškiai pirmavo po įvarčio antrajame kėlinyje, tačiau varžovams pavyko išplėšti pergalę rezultatu 3:1, rašoma LFF.lt.

Iki trečiojo kėlinio žiūrovai neišvydo daug grėsmingų progų. Turkijos ekipos vartininkas 7 minutę atrėmė Aurimo Pukevičiaus tolimą baudos smūgį, o paskiau savo šansais pasinaudoti nepavyko Audriui Plytnikui ir Pauliui Giedraičiui.

Besibaigiant antrajam kėliniui Lietuvos rinktinė džiaugėsi įvarčiu, kuomet turkų vartininką 22 minutę apžaidė Mantas Makutunovičius.

Pasauliniame paplūdimio futbolo rinktinių reitinge 31 vietą užimanti Turkijos ekipa mūsiškių gynybą pralaužė likus penkioms su puse minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos. Lyderio vaidmens ėmėsi Cemas Keskinas, 31 ir 32 minutę akrobatiškai pelnydamas įvarčius per save.

Finalinį įvartį varžovai pelnė paskutinės sekundės metu – teisėjo skirtą baudos smūgį realizavo Baryšas Terzioglu.

Lietuvos rinktinei B grupėje nepavyko pelnyti pergalių, anksčiau pralaimėjus danams bei po baudinių latviams.

Savo pasirodymą Europos pirmenybių B divizione, etape dėl 9–12 vietų, lietuviai pratęs rytoj susirungdami su Norvegijos rinktine. Dvikova Kišiniovo paplūdimio futbolo arenoje prasidės nuo 13:15 val.

Rungtynių statistika: Turkija – Lietuva 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Kišiniovo paplūdimio futbolo arena, teisėjas – Oleg Cebotari (Moldova)

Įvarčiai: 31 ir 32 min. Cem Keskin, 36 min. Barış Terzioğlu (Turkija); 22 min. Mantas Makutunovičius (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Modestas Petrauskas, Audrius Plytnikas, Paulius Giedraitis, Mantas Makutunovičius, Elvinas Navickas; Redas Graičiūnas, Modestas Kulikauskas, Aurimas Pukevičius, Arnas Levonauskas, Jonas Lebedevas.

Nervų karas Taline baigėsi pirmąja lietuvių nesėkme atrankoje

Lietuvos rinktinė šįvakar susitiks su estais: „Turime būti susikaupę ir nebesidairyti atgal“

Paskelbtas rinktinės dvyliktukas mačui prieš Lenkiją: jame – du Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ žaidėjai