Lietuvos oro uostų atstovas: iš Vilniaus stabdomi skrydžiai į Izraelį

AutoriusKarolina Konopackienė (ELTA)
FotoDELFI

Lietuvos oro uostai (LTOU) pirmadienį pranešė, kad trys oro bendrovės dėl situacijos Artimuosiuose Rytuose stabdo skrydžius iš Vilniaus į  Izraelį. 

Anot LTOU atstovo Tado Vasiliausko, skrydžius šia kryptimi stabdo bendrovės „Wizz air“, „Ryanair“ ir „ISRAIR“.

„Dėl įtemptos situacijos ir taikomų ribojimų skrydžiams regione, mūsų turimomis žiniomis, „Wizz air“ oro bendrovė nusprendė nevykdyti skrydžių šiuo maršrutu šią savaitę, vėliau oro bendrovė spręs dėl tolimesnių savo planų, skrydžių vykdymo. „Ryanair“ pranešė apie savo skrydžių stabdymą Vilnius–Tel Avivas iki šių metų spalio mėnesio. „ISRAIR“ oro bendrovė taip pat nusprendė nevykti skrydžių bent artimiausiu metu, tačiau konkrečios datos, kai skrydžiai vėl bus atnaujinti, dar nėra“, – pirmadienį išplatintame komentare nurodė LTOU atstovas.

ELTA primena, kad praėjusį penktadienį anksti ryte Izraelis įvykdė plataus masto operaciją prieš Irano branduolinius objektus, kariuomenės vadus ir aukštas pareigas einančius mokslininkus. Atsakydamas Teheranas vieną po kito paleido spiečius balistinių raketų ir nepilotuojamųjų orlaivių.

Abi pusės pranešė apie žuvusiuosius ir sužeistuosius, ir, nepaisant didėjančio tarptautinės bendruomenės spaudimo švelninti konfliktą, nei viena iš jų nenori iš jo pasitraukti.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vilniaus oro uoste M. K. Čiurlionio kūryba: terminalų erdvėse paveikslai ir muzikos kūriniai

JP Redakcija

Tarp Izraelio ir Lietuvos – daugiau užsakomųjų skrydžių

JP Redakcija

Iš Britanijos deportuotas lietuvis turėjo suklastotą vairuotojo pažymėjimą

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads