Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimas ilgam įsimins „Žemynos“ progimnazijos mokinėms

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimas ilgam įsimins „Žemynos“ progimnazijos mokinėms

Aušra VAITKIENĖ / Asmeninio albumo nuotr.

Trims Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokinėms – Austėjai Kavoliūnaitei, Aelitai Entkutei, Unei Prakapaitei – ir jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Aušrai Vaitkienei ilgam įsimins Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimas.

Mergaitėms tapus tarptautinio 5-12 klasių mokinių piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurso „Trisdešimt metų kartu su laisve“ laureatėmis, jos ir jas konkursui rengusi mokytoja buvo pakviestos į iškilmingą renginį, vykusį Kauno įgulos karininkų ramovėje.

BIC

„Sužavėjo šventės aplinka. Kauno įgulos karininkų ramovė yra įsikūrusi  1937 metais statytame pastate, didingai atrodančiame iš išorės ir  dar didingiau viduje. Įspūdį paliko graži, turtinga, turininga šventinio renginio programa, kurią parengė Kauno Kovo 11-osios gimnazijos mokiniai bei jų garbingi svečiai. Joje dainos, šokiai, eilės,  apie valstybę, laisvę, demokratiją, apie pareigą, atsakomybę, ištikimybę Lietuvai. Joje ir tarptautinio konkurso laureatų apdovanojimai“, – pasakojo moksleivės.

„Žemynos“ progimnazijos moksleivės yra dėkingos Kovo 11-osios gimnazijai už įgyvendintą idėją ne vieniems, o kartu su visos Lietuvos kūrybingiausiais mokiniais švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias ir savo gimnazijos vardo suteikimo 20-ąsias metines.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.