Lietuvos futbolo federacijos prezidentas T. Danilevičius: atsigauti Lietuvos futbolui reikės 10 metų

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas T. Danilevičius: atsigauti Lietuvos futbolui reikės 10 metų

JP / LNK nuotr.

T. Danilevičius.

LNK laidoje „Yra, kaip yra“ šią antradienio pavakarę, 17.40 val., futbolo ekspertai sakys, kad Lietuvos futbolas yra visiškame dugne. Futbolo komentatorius ir žurnalistas Nerijus Kesminas laidoje aiškins, kad Lietuvos futbolas tokioje duobėje niekada nėra buvęs.

N. Kesminas kalbės, kad Lietuvoje nėra jokios aiškios futbolo vizijos ir strategijos, o pradėti reikia nuo jaunimo. Vyras laidoje prisimins, kad prieš dešimt metų Lietuvos rinktinė buvo pajėgi kovoti su Belgijos ar Kroatijos rinktinėmis, o dabar apie kovą negalima net kalbėti.

Nerijus sakys, kad treneriai dar vis dirba pagal sovietines metodikas ir nesidomi naujovėmis.

BIC

Žurnalistas Tautvydas Vencevičius laidoje kalbės, kad Lietuvos futbolo federacija yra tarsi užburtas ratas, o federacijos įvaizdis visuomenėje visiškai nesikeičia. Vyras kalbės, kad metinis federacijos biudžetas yra 9 milijonai eurų ir su tokiu biudžetu federacija sugeba prisidaryti skolų.

Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius laidoje kalbės, kad, atėjęs į federaciją, jis rado gan nemalonią staigmeną – beveik pusantro milijono eurų skolas. Federacijos atstovas pasakos, kad šiuo metu stipriai sumažintas organizacijos darbuotojų skaičius – dabar jis siekia 40.

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius laidoje sakys, kad dabartiniai rezultatai yra pasekmės to, kad Lietuvoje daug metų veikė ir dar dabar veikia biudžetinės futbolo mokyklos, o ten treneriai dirba neaišku kaip.

Prezidentas sakys, kad kitose šalyse visose akademijose yra dirbama pagal vieną sistemą ir metodiką, tik taip galima tikėtis progreso. T. Danilevičius aiškins, kad dabar federacijos tikslas – ne biudžetinės futbolo mokyklos, bet akademijos, kurias galėtų kontroliuoti pati federacija. Anot Lietuvos futbolo vadovo, šiuo metu Lietuvoje yra apie 15 klubų, kurie turi vyrų komandas ir savo akademijas, tačiau pridurs, kad reiks bent dešimties metų, kol Lietuvos futbolas pagerės, mat reikia sulaukti, kol užaugs nauja karta.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.