Lietuvos dviračių kroso čempionu tapo panevėžietis D. Manikas

Savaitgalį pirmą kartą po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo surengtas Lietuvos dviračių kroso čempionatas. Panevėžio kultūros ir poilsio parke vykusių varžybų nugalėtoju tarp vyrų tapo panevėžietis Domas Manikas („MyBike“). Jis 8 ratus po 3 km (24 km) įveikė per 1 val. 8 min. 50 sek.

Sidabro medalį pelnė Arnoldas Valiauga. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 58 sek. Bronzos medalis atiteko Arnui Pelaičiui.

Jaunių grupėje nugalėtoju paskelbtas Viktoras Laskovas („El-Eko Sport“), o veteranų – Andrejus Dolgovas („Top Team – Ultrabike“).

Mėgėjų varžybose tarp moterų nugalėjo Kristina Noreikienė, tarp vyrų – Arūnas Noreika (abu – „Focus Vilnius), o tarp jaunių – Lukas Prokopavičius (Panevėžio triatlono klubas).

Iš viso varžybose dalyvavo 29 dviratininkai.