Lietuviai myli televiziją – pasigenda ir miške, ir vonioje

Lietuviai myli televiziją – pasigenda ir miške, ir vonioje

JP / Pexels.com nuotr.

Daugiau nei pusė lietuvių nori žiūrėti savo mėgstamą televiziją ne tik namų svetainėje, bet ir keliaudami, atostogaudami ar gamindami maistą virtuvėje, rodo naujausia gyventojų apklausa.

Kone trečdalis žmonių ilgų kelionių metu vaizdus pro langą važiuojant vingiuotais keliais, autostradomis ar geležinkeliu mielai iškeistų į televiziją. Dar 15 proc. apklaustųjų televizijos pasigenda gamindami maistą, antra tiek – išvykę pailsėti į sodybą ar vasarnamį, taip pat stovyklaudami gamtoje.

„Akivaizdu, žmonės nori, kad paskui juos sektų ir jų pamėgtas turinys, kur jie bebūtų ir ką bedarytų. Kai kam – tai puikus fonas gaminant, kiti nekantrauja pamatyti naują žiūrimo serialo seriją, tretiems svarbu nepraleisti naujausių žinių, sporto varžybų ar aktualios diskusijos. Tai liudija ne tik apklausa, bet ir faktas, kad vaizdo turinys jau dabar sudaro didžiąją dalį Lietuvos interneto srauto“, – sako „Telia“ televizijos produkto vadovė Eglė Zaikauskienė.

BIC

Tyrimas atskleidė, kad televizijos lietuviai nepamiršta net ir atostogaudami ar kitais tikslais keliaudami užsienyje. Pasirodo, net kas penktas norėtų lietuviškus TV kanalus žiūrėti ne Lietuvoje.

„Iš sunaudojamų mobiliųjų duomenų statistikos galime matyti, kurios kryptys lietuvių pamėgtos labiausiai – tai Vokietija, Norvegija,  Švedija, Latvija, Lenkija, Prancūzija. Didžioji šių krypčių dalis yra susijusi su komandiruotėmis, trumpalaikiu darbu ar emigravusių šeimos narių lankymu. Taigi galime daryti prielaidą, kad net ir trumpam išvykdami lietuviai nenori keisti savo kasdieninių įpročių žiūrėti lietuvišką televiziją. Tačiau apklaustieji vardino, kad pamėgtas TV programas mielai žiūrėtų ir atostogaudami“, – pastebi E. Zaikauskienė.

Paklausti, kokių transliacijų pasigenda nebūdami namuose, žmonės vardijo įvairiausio pobūdžio turinį. Paaiškėjo, kad jauniausi tyrimo dalyviai dažniau pasigenda filmų, serialų, vyriausi – tiesioginių naujienų, informacinių, pramoginių laidų. Na, o sporto transliacijų pasigenda didelė dalis vyrų.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.