Lietuvai – auksas: M. Bilius tapo Rio parolimpiados čempionu

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį dėl antro Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių medalio kovojo 34-erių metų Lietuvos lengvaatletis Mindaugas Bilius. Jis dalyvavo vyrų rutulio stūmimo (F37) finale ir iškovojo aukso medalį! (16,80 m).

Primename, kad M. Bilius visą Lietuvą maloniai nustebino jau pačią pirmą Rio parolimpiados dieną, kai vyrų disko metimo (F37) varžybose iškovojo sidabro medalį.

Mūsiškis geriausiu bandymu įrankį nuskraidino 53,60 metro, pasiekė asmeninį rekordą ir tapo žaidynių vicečempionu.

Nugalėjo uzbekas Chusniddinas Norbekovas (59,75 m), kuris pagerino pasaulio rekordą, o trečią vietą užėmė kinas Dong Xia (52,16 m).