„Lietkabelis“ sostinėje patiesė „Rytą“ papildyta nuotraukų galerija

LKL.LT / BNS, Karolio KAVOLĖLIO (KK "Lietkabelis") nuotr.

Šešis naujokus per mėnesį įgijusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa pademonstravo savo jėgą Vilniuje. Nuo pirmųjų minučių į priekį šovęs „Lietkabelis“ susitvarkė su Vilniaus „Rytu“ ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Vienu metu 24 taškų persvarą turėję panevėžiečiai šventė pergalę 94:83 (24:12; 25:20; 20:26; 25:25).

Tris tritaškius per pirmas šešias rungtynių minutes pataikęs Vaidas Kariniausas padėjo „Lietkabeliui“ iškart pabėgti į priekį 18:5.

BIC

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai neatsigavo ir po itin šalto dušo. Vos 14 taškų per 13 minučių pelnęs „Rytas“ buvo atsidūręs itin nepavydėtinoje situacijoje (14:35). Vis dėlto D.J. Seeley vedami vilniečiai savo puolimą išjudino, tačiau didelis klaidų skaičius (11) ženkliai sumažinti atsilikimo iki pertraukos neleido – 32:49.

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ ir vėl padidino savo apsukas ir greit įgijo 24 taškų pranašumą (60:36). Vis dėlto aikštės šeimininkai antroje ketvirčio pusėje surengė spurtą 20:4 ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienaženklio – 56:64.

„Lietkabelis“ po tokio „Ryto“ išpuolio nesuglumo, o jau ketvirtojo kėlinio viduryje buvo susigrąžinęs saugų pranašumą (82:61).

Per likusį laiką vilniečiai intrigos atkurti nesugebėjo ir pergalę įsirašė svečiai iš Panevėžio.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 24 (6/9 trit.), Arnas Butkevičius 18, D.J. Seeley 16, Eimantas Bendžius 11.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 17, Vaidas Kariniauskas (4/6 trit.) ir Paulius Valinskas po 14, Stefanas Sinovecas 10, Žiga Dimecas ir Marko Čakarevičius po 9.