„Lietkabelis“ sezoną atidarė užtikrinta pergale prieš „Neptūną“

AutoriusJPFotoKK "LIETKABELIS"
Rungtynių akimirka.

Itin solidžiu pasirodymu Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pradėjo Panevėžio „Lietkabelis“ (1/0), kuris namuose 83:62 (19:15, 18:12, 26:20, 20:15) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (0/1).

Panevėžiečiai kontrolę rungtynėse perėmė jau antrajame kėlinyje, kai spurtavo ir įgijo 9 taškų persvarą (27:18). Ji dar labiau išaugo prasidėjus antrajai mačo daliai – įgytas 14 taškų pranašumas (52:38). Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabeliui“ buvo likę tik sutvarkyti formalumus.

Rezultatyviausiai panevėžiečių gretose rungtyniavo 18 taškų surinkęs Kasparas Bėrzinis (3/5 dvit., 4/6 trit.), 13 taškų prie pergalės pridėjo Panagiotis Kalaitzakis (6 atk. kam.), po 9 – Kristupo Žemaičio ir Vytenio Lipkevičiaus sąskaitose.

Įvairiapusį pasirodymą surengė po traumos grįžęs „Lietkabelio“ naujokas Nikola Radičevičius – 6 taškai (3/4 dvit., 0/3 trit.), 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Klaipėdos komandoje išsiskyrė 15 taškų įmetęs Edgaras Želionis (1/3 dvit., 4/8 trit., 1/2 baud., 5 kl.), 12 taškų pridėjo Benas Griciūnas (7 atk. kam.), 10 – Deivido Gailiaus (0/4 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.) sąskaitoje, 9 taškais pasižymėjo Martynas Mažeika (6 rez. perd.).