4.4 C
Antradienis, 16 balandžio, 2024

„Lietkabelis“ pasiruošimą sezonui baigė pergale: iškovojo trečią vietą R. Sargūno taurėje papildyta nuotraukų galerija

Raimundo Sargūno taurės turnyro mažojo finalo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda 93:79 (30:13, 25:22, 13:23, 25:21) pranoko Uogrės „Ogre“ ekipą iš Latvijos.

„Lietkabelis“ dvikovą pradėjo susikaupęs, bet iš karto atitrūkti nepavyko – 16:10 sužaidus 5 minutes. Vis dėlto per likusį laiką panevėžiečiai į savąjį krepšį praleido vos 3 taškus ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 17 taškų pranašumą – 30:13.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė – toliau situaciją kontroliavo aikštės šeimininkai, kurie įpusėjus mačui buvo užtikrintai priekyje – 55:35. Po didžiosios pertraukos „Ogre“ pradėjo itin gerai atakuoti iš toli ir tai jiems leido sumažinti deficitą per pusę – 58:68. Per paskutinį kėlinį „Lietkabelis“ daugiau latviams priartėti neleido ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams Martynas Sajus pelnė 19 taškų (21 min., 6 atk. kam.), Femi Olujobi – 18 (5 atk. kam.), Tomas Lekūnas – 11 (6 atk. kam.), Tomas Dimša – 10, Vytenis Lipkevičius – 8, Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam.), Željko Šakičius (8 atk. kam.) ir Margiris Normantas (6 rez. perd.) pridėjo po 7.

Pralaimėjusiems 20 taškų (5/8 tritaškiai) įmetė Renaras Magone, 14 – Rinaldas Sirsninis, 12 – Rihardas Zebergas, 10 surinko Nikolajus Zotovas.