13 C
Panevėžys
Trečiadienis, 23 rugsėjo, 2020

„Lietkabelis“ ir toliau žengia be pralaimėjimo: namuose nugalėtas „Vytautas“ atnaujinta galerija

Panevėžio „Lietkabelio“ (6/0) ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.

Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą ir 87:69 (19:17, 21:12, 19:19, 28:21) įveikė Prienų–Birštono „Vytautą“ (0/5).

Antrojo kėlinio viduryje „Lietkabelio“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą (31:21).Sužaidus pusę trečiojo ketvirčio skirtumas peržengė ir 16 taškų (57:41) ir LKL vicečempionai atgal nebesidairė.

Šiame mače LKL kovose debiutavo Tomas Rimša, kuris per 6 minutes pelnė 4 taškus. Simas Jasaitis dvikovą praleido dėl šlaunies traumos, bet puolėjas į rikiuotę grįš jau Europos taurės rungtynėse trečiadienį prieš Jeruzalės „Hapoel“.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 14, Žanis Peineris 13, Gary Taltonas ir Darjušas Lavrinovičius po 9.

„Vytautas“: Justas Sinica 19 (4/11 tritaškiai), Egidijus Dimša 12, Martynas Linkevičius 10 (11 atk. kam.).