„Lietkabelio“ sezonas baigėsi Kaune

Panevėžio „Lietkabelio“ klubui nepavyko patekti į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį. Gintaro Kadžiulio auklėtiniai trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 60:99 (19:29, 21:25, 7:19, 12:26) nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Šiame mače panevėžiečiams negalėjo padėti traumuoti Dainius Šalenga ir Jurica Žuža.

„Žalgiris“ susitikimą pradėjo galingai – 10 taškų be atsako leido šalies čempionams nutolti – 10:0. Sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes „Lietkabelis“ kiek priartėjo (7:15), bet čia pat žalgiriečiai įmetė dar 7 taškus be atsako – 22:7. Baigiantis kėliniui panevėžiečiai vėl sumažino atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus – 19:28. Dariaus Songailos pataikytas baudos metimas leido šeimininkams po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmauti 29:19.

BIC

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir tai buvo palanku „Žalgiriui“, kuris turėjo 11–13 taškų pranašumą. Gintaro Krapiko auklėtiniams pavyko laimėti kėlinį 4 taškais ir įpusėjus mačui kauniečiai pirmavo 54:40.

Po didžiosios pertraukos žalgiriečiai turėjo 16 taškų persvarą (56:40), kurią čia pat „Lietkabelis“ sumažino – 45:56. Kauno klubas pelnė 7 taškus be atsako bei atitrūko – 63:45. Evaldas Žabas atsakė dvitaškiu (47:63), tačiau galingai kėlinį baigę LKL čempionai susikrovė rekordinį pranašumą – 73:47.

Paskutinės dešimt žaidimo minučių nieko nepakeitė – nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė, kad „Lietkabeliui“ sezonas jau baigėsi, o „Žalgiris“ pateko į LKL pusfinalį.

„Žalgiris“: A.Milaknis 15, S.S.Vene 14, L.Lekavičius 12, R.Javtokas 11 (8 atk. kam.), P.Jankūnas 10 (9 atk. kam.), D.Tarolis 9.

„Lietkabelis“: E.Žabas 19, A.Labuckas 15, D.Griškėnas 12 (6 atk. kam.), L.Aukštikalnis 6 (5 rez. perd.).