„Lietkabelio“ projekto „Mes – tavo mokykloje“ antrasis etapas – finišo tiesiojoje

„Lietkabelio“ projekto „Mes – tavo mokykloje“ antrasis etapas – finišo tiesiojoje

JP / KK "Lietkabelis" nuotr.

Tęsiasi projektas „Mes – tavo mokykloje“, kuris skatina lankytis Panevėžio „Lietkabelio“ namų rungtynėse ir laimėti visos komandos apsilankymą.

Antrajame etape kol kas pirmauja Panevėžio profesinio rengimo centras, tačiau jame „Lietkabelis“ jau lankėsi, kadangi būtent ši įstaiga tapo pirmojo etapo laimėtoja.

Laimėti visos komandos apsilankymą šiuo metu rimčiausiai pretenduoja trys mokyklos: Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, Mykolo Karkos pagrindinė mokykla ir „Vyturio“ progimnazija. Visas šias įstaigas skiria vos keli taškai, tad kiekvienas namų mačas gali būti lemiamas.

BIC

Iki projekto antrojo etapo pabaigos „Lietkabelis“ namuose dar sužais su Prienų „CBet“ (sausio 25-ąją), Strasbūro SIG (sausio 29-ąją) ir Kėdainių „Nevėžiu“ (vasario 1-ąją).

Mokyklos renka taškus per kiekvienerias rungtynes, vienas žmogus gali būti vienoje nuotraukoje individualiai ir vienoje nuotraukoje su grupe (vadinasi, grupės nuotrauka gali būti įkelta vieno asmens, jei įkelta ta pati nuotrauka ar nuotrauka su tais pačiais žmonėmis, taškai nedidėja.

 Taškai, publikuojant „Instagram“, skiriami už:

1 taškas – vienas asmuo be komandos atributikos.

3 taškai – vienas asmuo su komandos atributika.

15 taškų – bent dešimties žmonių grupė be komandos atributikos.

25 taškai – bent dešimties žmonių grupė su komandos atributika.

Pavyzdys: Romuvos mokykla surinko 10 asmenų grupę, kuri pasipuošusi „Lietkabeli„o atributika, į mūsų rungtynes. Kiek jie gali maksimaliai surinkti taškų?

Dešimt asmenų su atributika įkelia kiekvienas individualią nuotrauką per „Instagram“ – jau 30 taškų. Įkelia ir grupinę nuotrauką– vadinasi, dar 25 taškai. Prisideda lankomumas (10 taškų) ir viso gauname 65 taškus.

Dalyviai: tiek moksleiviai, tiek jų tėveliai rungtynėse – skatiname, kad vaikai eitų kartu su tėvais. Pagal sąrašus patenka tik moksleiviai, tėveliai taškus renka publikuodami nuotraukas su atitinkamos mokyklos grotažyme.

Po kiekvienų rungtynių kitą dieną suskaičiuojame taškus, kiek kokia mokykla jų surinko, vedame rezultatus. Pirmasis komandos apsilankymas po trijų mėnesių mokykloje, kuri lyderiauja, jei po dar trijų mėnesių vis dar pirmauja ta pati mokykla, komanda apsilanko antroje vietoje pagal rezultatus esančioje mokykloje, o trečiasis apsilankymas turi būti taip pat toje mokykloje, kurioje „Lietkabelis“ dar nebūtų lankęsis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.