0.2 C
Penktadienis, 19 balandžio, 2024

„Lietkabelio“ krepšininkai nusileido uteniškiams (atnaujinta nuotraukų galerija)

15000772_1224323304256829_5608079769344971874_oNesėkmę Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (8/3) klubas, kuris namuose 77:84 (21:22, 17:24, 19:18, 20:20) nusileido Utenos „Juventus“ (4/7) krepšininkams.

15-ąją minutę „Lietkabelis“ dar pirmavo 31:30, bet svečiai sėkmingai sužaidė likusią kėlinio dalį ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 8 taškų persvarą – 46:38.

Trečiajame ketvirtyje „Juventus“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (55:45), tačiau panevėžiečiai spurtavo 9:0 (54:55) ir dar turėjo galimybę net išsiveržti į priekį, bet Žygimanto Skučo metimas apmaudžiai išsisuko iš krepšio. Čia pat uteniškiai surengė savo sėkmingas atakas ir vėl truktelėjo į priekį – 61:54.

„Juventus“ trečiojo kėlinio pabaigoje – ketvirtojo pradžioje spurtavo 11:0, taip atitrūkdami iki 17 taškų – 74:57. Kazio Maksvyčio auklėtiniai neketino nuleisti rankų anksčiau laiko – agresyvi gynyba privertė varžovus klysti, o prasidėjus paskutinei minutei Ž.Skučo dvitaškis sumažino deficitą iki vieno tikslaus metimo – 77:80. Vis dėlto Vaidas Čepukaitis pataikė dvitaškį (82:77), o nesėkminga „Lietkabelio“ ataka palaidojo galimybes išsigelbėti.

„Juventus“: Vaidas Čepukaitis 20 (12 atk. kam.), Vytautas Šulskis 13 (9 atk. kam.), Ovidijus Galdikas 12, Jamaras Diggsas 11, Spenceris Parkeris 9.

„Lietkabelis“: Simas Galdikas 17, Žygimantas Janavičius, Žygimantas Skučas ir Mindaugas Lukauskis – po 10, Lorenzo Williamsas 8 (8 rez. perd.).

Oficialu: N. Čanakas prie „7bet-Lietkabelio“ vairo stovės ir kitą sezoną