10.5 C
Panevėžys
Penktadienis, 17 rugsėjo, 2021

Liepos 30-osios „Tėvynėje“: gaisrai Panevėžio rajone ir abiturientų pagerbimas

AutoriusJPFotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS
Krekenavos regioninio parko direktorė Alma Kavaliauskienė apie savaitraštį „Tėvynė“: „Skaitome laikraštį „Tėvynė“ ir manau, kad tai reikalingas informacinis leidinys. Juk regionui reikia leidinio, kuris nušviestų visas naujienas apie Panevėžio kraštą. „Tėvynė“ – puikus savaitraštis, kuriame randame aktualijų, įvykių, žinių apie vykstančius renginius rajone. Leidinys labai arti žmogaus ir skirtas žmogui. Be to, džiugu, kad laikraštyje yra pateikiama informacija, naujienos ir apie Krekenavos regioninį parką.“

Jau rytoj, penktadienį, liepos 30 d., jūsų laukia naujas vienintelio Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ numeris. Kaip ir kiekvieną savaitę, skaitytojai „Tėvynėje“ ras aktualių straipsnių, gražių istorijų, laisvalaikio skaitinių ir, žinoma, naudingos informacijos.

Stojus karščiams ir jiems neslūgstant, Panevėžio rajone daugėja gaisrų gamtoje. Prasidėjus javapjūtei, ugniagesiams gelbėtojams vis dažniau tenka skubėti į laukus ir gesinti degančius javus, ražienas ir kartais netgi kombainus. Apie gaisrus Panevėžio rajone – laikraščio „Tėvynė“ straipsnyje „Sausros nualintuose Panevėžio rajono laukuose degė javai“.

Panevėžio rajono gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ vykdo nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo projektą „Kraštiečių šventė“ ir Panevėžio rajono savivaldybės finansuojamą vaikų vasaros užimtumo ir poilsio projektą „Būkime kartu 2021“, kuriais siekiama burti žmones, skatinti jų aktyvumą ir išlaikyti senąsias krašto tradicijas, įtraukti jaunus žmones į bendruomenines veiklas, ugdyti socialinius įgūdžius.

Liepos 20-ąją vyko Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vado pulkininko leitenanto Viliaus Zagurskio išleistuvių ceremonija. Naujasis vadas bus paskirtas rugsėjo pradžioje. Iki tol batalionui vadovaus bataliono štabo viršininkas. V. Zagurskis atsisveikinimo kalboje paminėjo, jog atėjęs į šias pareigas buvo išsikėlęs tris prioritetus.

Bistrampolio dvare surengtas sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusių Panevėžio rajono abiturientų pagerbimas – tradiciniai Mero pusryčiai. Į šventę pakviesti 27 abiturientai, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti 86 ir daugiau balų. Dviejų rajono abiturientų egzaminai įvertinti šimtukais: aukščiausią galimą įvertinimą už informacinių technologijų egzaminą gavo Velžio gimnazijos abiturientas Jokūbas Speičys, už lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą – Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos abiturientas Irmantas Brazauskas. Gausiausią aukštų įvertinimų krepšelį sukaupė Velžio gimnazijos abiturientas Titas Chimičius – penkių jo valstybių brandos egzaminų įvertinimai aukštesni nei 90 balų. Įspūdžiai iš abiturientų šventės – naujausiame laikraščio „Tėvynė“ numeryje.

Iš Panevėžio kilusi ir šiuo metu Velžyje su šeima gyvenanti Ieva Grigaitė į Lietuvą iš emigracijos grįžo prieš trejus metus, kai dukrelei Majai tebuvo penki mėnesiai. Kaip pati tikino, nors emigracijoje viskas sekėsi puikiai, vis dėlto artimųjų ilgesys – nugalėjo. „Taip pat grįžti paskatino Anglijos ugdymo sistema. Ten įprasta, kad vaikus į darželį reikia leisti labai anksti, o man atrodo, jog bent iki vienerių metų reikia ugdyti ryšį su atžala“, – paaiškino ji. Pasakojimas apie veiklią velžietę – laikraštyje „Tėvynė“.

Kaip ir įprasta, „Tėvynėje“ įvairūs patarimai, TV programa visai savaitei, kryžiažodis ir dar daugiau aktualijų, straipsnių bei naujienų iš Panevėžio rajono.

Beje, norintieji nusipirkti laikraščio „Tėvynė“ skaitmeninį numerį, jį galite pirkti čia.

Primename, kad vienintelį Panevėžio rajono laikraštį „Tėvynė“ prenumeruoti galite jau 2022-iesiems metams. Prenumeruoti galite čia.

„Tėvynė“ – su meile į kiekvienus namus!


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Rugsėjo 17-iosios „Tėvynėje“: naujos skulptūros Bistrampolio dvare ir koronavirusas mokyklose

confident-noyce

Rugsėjo 10-iosios „Tėvynėje“: galimybių pasas Panevėžio rajone ir artėjanti Sūrio šventė

confident-noyce

Rugsėjo 3-iosios „Tėvynėje“: avaringa sankryža netoli Krekenavos ir eilės pas šeimos gydytojus

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau