Sekmadienis, 5 gruodžio, 2021

Lenkus palaužęs „Lietkabelis“ sėkmingai startavo Europos taurėje

AutoriusJP, LRT.LTFotoFIBA
Rungtynių akimirka.

Panevėžio „Lietkabelio“ (1/0) krepšininkai sėkmingai pradėjo savo sezoną Europos taurėje.

Nenado Čanako auklėtiniai A grupės rungtynėse išvykoje 70:59 (19:14, 17:18, 14:17, 20:10) palaužė Vroclavo „Šlask“ (0/1) krepšininkų pasipriešinimą.

Nerezultatyviame susitikime dominavo gynyba, o abi komandos tragiškai atakavo iš toli ir nuo baudų metimo linijos. „Lietkabelis“ tritaškiu metė 29 procentų taiklumu, o baudas realizavo 50 procentų taiklumu. „Šlask“ tai darė dar prasčiau – 21,1 proc. ir 41,2 proc.

Dvikovą kiek geriau pradėjo „Lietkabelio“ krepšininkai. Gedimino Oreliko tritaškiais vedamas Panevėžio klubas po pirmųjų 10-ies minučių nutolo 19:14.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko visiškai apylygiai ir prieš pertrauką „Lietkabelis“ išsaugojo nedidelį pranašumą – 36:32.

Trečiasis ketvirtis košmariškai prasidėjo „Lietkabelio“ krepšininkams, kurie beveik 4 minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai buvo nutolę 49:43, tačiau vėliau N. Čanako auklėtiniai spurtavo 7:0.

Lemiamą kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo 5 taškais be atsako, tačiau tuomet „Šlask“ atsakė dėjimu su pražanga. Kelias minutes abi komandos negalėjo pelnyti taškų, tačiau artėjant kėlinio pabaigai G. Orelikas smeigė tritaškį, Gabrielius Maldūnas greitą ataką užbaigė dėjimu ir „Lietkabelis“ nutolo 62:55.

Per likusį laiką šeimininkų komanda sumažinti pranašumo nesugebėjo ir „Lietkabelis“ iškovojo pergalę.

„Pieno žvaigždės“ neturėjo vilčių prieš Utenos klubą

Jonavoje – nelengva A. Sireikos auklėtinių pergalė

Istorinis įvykis „Lietkabelio“ klube: jaunimo komanda dalyvaus Eurolygos turnyre