Lankytojo bilietas reiškia paramą parkui

Lankytojo bilietas reiškia paramą parkui

0

Krekenavos regioninio parko lankytojai prašomi įsigyti savanorišką lankytojo bilietą. Vienkartinis bilietas (5 dienoms) kainuoja 1 eurą. Taip pat galima įsigyti bilietą vienam mėnesiui (kaina 5 eurai) arba metams – 20 eurų. 

Bilietus prašoma įsigyti lankantis apžvalgos bokšte, „Pojūčių take“, Nevėžio upės slėnio pažintiniame take, Bakainių piliakalnyje, Burvelių alkakalnyje, parko direkcijos įrengtose poilsiavietėse ir kitose vietose, kuriose yra direkcijos įrengta lankytojams skirta infrastruktūra.

Įsigydami bilietą žmonės prisidės prie parko gamtos puoselėjimo ir išsaugojimo. Už bilietus surinkti pinigai bus skirti parko infrastruktūros priežiūrai, šiukšlių išvežimui. Informacija apie lėšų panaudojimą bus skelbiama Krekenavos regioninio parko direkcijos interneto svetainėje krpd.am.lt.

BIC

Lankytojo bilietus galima įsigyti Krekenavos regioninio parko lankytojų centre ir „Perlo terminale“. Artimiausiu metu bilietą bus galima įsigyti internetu bei „Tiketa“ terminale.

Savanoriškus lankytojo bilietus žmonės prašomi įsigyti visuose 28 šalies regioniniuose parkuose bei nacionaliniuose parkuose.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.