Laimint „valstiečiams“ socialdemokratai galėtų dirbti daugumoje – A. Sysas

Laimint „valstiečiams“ socialdemokratai galėtų dirbti daugumoje – A. Sysas

BNS / DELFI nuotr.

A. Sysas.

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, kad Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pergalė Seimo rinkimuose gali reikšti, jog „socdemai“ bus valdančiojoje koalicijoje.

„Aš matau, kad triuškinančiai laimi kol kas „valstiečiai“, tai jie formuos Vyriausybę, tai jie neatmetė tokios galimybės, kad gali kviesti ir socialdemokratus. Tai mes turėsime svarstyti, jeigu taip bus“, – žurnalistams sekmadienio vakarą partijos būstinėje sakė A.Sysas.

Anot jo, po socialdemokratams nesėkmingų rinkimų pokyčiai partijoje turėtų vykti pavasarį – balandį arba gegužę planuojamas partijos suvažiavimas, jo metu bus renkamas ir partijos pirmininkas.

BIC

Dabartinis pirmininkas Algirdas Butkevičius partijai vadovauja nuo 2009 metų, jo dabartinė kadencija baigiasi gegužę. Iki partijos suvažiavimo vadovybės ir savo darbą turėtų įvertinti partijos skyriai, sako A.Sysas.

„Pirmiausia turi atsakyti mūsų patys bičiuliai skyriuose, jie turi įvertinti ne tik pirmininko, štabo darbą, bet jie turi įsivertinti savo darbą, tiek vienmandatininkų, tiek komandos, tiek rezultatus skyriaus, kaip jie pasirodė. Kritiškai reikia viską įvertinti, reikia padaryti išvadas ir skyriuose ir tada eiti tolyn. Čia kas keturių metų ciklas, nebūna taip, kad visą laiką būni nugalėtojas. Partija buvo ir pozicijoje, ir opozicijoje, todėl moka dirbti, nereikia mūsų jau čia laidoti gyvus“, – dėstė jis.

Pirminius antro turo rezultatus jis apibūdino kaip nedžiuginančius socialdemokratų.

„Aš jau po pirmo turo pasakiau, kad kalčiausias yra štabo vadovas (…). Daugiau nebūsiu štabo vadovas, nuo šiandien galima pasakyti, baigsis rinkimai ir baigsis štabo vadovo pareigos kaip tokios“, – teigė A.Sysas.

„Ir pirmininkas, ir pavaduotojai trauksis savo laiku, nes, kaip sakau, yra statutas, yra skyrių, poskyrių, grupių susirinkimai, tam reikia laiko“, – taip pat sakė rinkimų štabo vadovas.

bns

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.