Laidoje „Šiandien. Po metų“ – amžinybėn iškeliavusios J. Rekevičiūtės pažadas gyventi

Laidoje „Šiandien. Po metų“ – amžinybėn iškeliavusios J. Rekevičiūtės pažadas gyventi

JP / LNK nuotr.

J. Rekevičiūtė.

Šį trečiadienį laidoje „Šiandien. Po metų“ – iki širdies gelmių jaudinanti menininkės Jūratės Rekevičiūtės gyvenimo istorija. Prieš metus į laidos studiją Jūratė atvyko turėdama neeilinį tikslą – gyventi. Tąkart moteris prisipažino, jog visai neseniai lyg iš giedro dangaus ją supurtė gydytojų diagnozė – vėžys.

„Per vieną naktį atsirado krūtinėje kiaušinio dydžio guzas. Ir supratau, kad kažkas yra netaip“, – apie ligos pradžią laidoje „Šiandien. Po metų“ kalbėjo menininkė. Tąkart iki paskutinės akimirkos niekas nežinojo, ar Jūratė po metų pasirodys studijoje, nes vyko chemoterapija, moters savijauta buvo itin prasta.

Stovėdama studijoje šios vasaros pabaigoje, jau po metų, laidos vedėja Agnė Jagelavičiūtė atviravo, jog jaudinasi kaip niekuomet. Ir, išvydusi Jūratę, negalėjo sutramdyti jaudulio ir ašarų. Po metų menininkė atvyko puikiai nusiteikusi. Studijoje moteris sarkastiškai juokavo, kad metus laiko vėžio institute intensyviai dirbo paciente. Jūratė aplinkinius žavėjo nauja ryškia šukuosena, tryško pozityvumu.

BIC

„Esu gyva, sveika, laiminga, kuriu meną. Aš kiekvieną dieną sau sakiau: viskas bus gerai, ir kasdien vis geriau, ir geriau, ir geriau“, – šypsodamasi tvirtai kalbėjo moteris. Studijoje Jūratė nestokojo vilties: „Gyventi, gyventi, gyventi, nes nieko nuostabiau už gyvenimą nėra!“. Jos planuose buvo išmokti tango ir išvykti studijuoti į Lotynų Ameriką.

Tačiau šiandien Jūratės tarp mūsų nebėra. Praėjus vos keletui savaičių po filmavimo Jūratė Rekevičiūtė iškeliavo amžinybėn.

Šiltais prisiminimais apie menininkę laidoje „Šiandien. Po metų“ dalinsis jos draugai. Rytis Zemkauskas laidoje prisimins Jūratės aistrą gyventi. „Jūratė labai mylėjo gyvenimą“, – tvirtins menininkės draugas. Daiva Tamošiūnaitė sako iki šiol sunkiai susitaikanti su staigia Jūratės netektimi. „Iš tikrųjų įvyko kažkokia didelė neteisybė. Atrodo, tas, kas planuoja gyvenimus ten, viršuje, supainiojo adresus“, – tramdydama ašaras kalbėjo žurnalistė.

Šį trečiadienį 20 val. per LNK televiziją – jaudinanti ir jautri laida „Šiandien. Po metų.“ Paskutinis menininkės Jūratės Rekevičiūtės interviu ir sunkūs pažadai, kurių išpildymas kartais priklauso ne tik nuo mūsų pačių.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.