Laidoje „Gyvenimo spalvos“ – karantino metu pagalbos linijoje dirbantis L. Kunigėlis

Laidoje „Gyvenimo spalvos“ – karantino metu pagalbos linijoje dirbantis L. Kunigėlis

JP / LRT nuotr.

Šį trečiadienį laidoje „Gyvenimo spalvos“ – daugumai pažįstamas sporto komentatorius Linas Kunigėlis, laiką karantino metu leidžiantis atsiliepdamas į skambučius tų, kuriems dabar labai reikalinga pagalba.

L. Kunigėlis, kuris yra ir Lietuvos šaulių sąjungos narys, pradėjus veikti nacionaliniam savanorių koordinavimo centrui „Stiprūs kartu“, sėdo prie telefono registruoti pagalbos prašymus. „Šaulystė yra labai plati veikla. Pavyzdžiui, Vilniaus šauliai važiuoja į vienuolyną vienuoliams padėti priskaldyti malkų žiemai. Nieko bendra tokia veikla su karyba neturi, tai tiesiog geras darbas, pagalba žmonėms“, – kalbės L. Kunigėlis.

Laidos metu Linas papasakos ir apie netrukus jo laukiantį vaikų rašytojo debiutą, o savanorystės dieną jis skirs organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Prieš keliaudamas padėti į Kauną, Linas pasiūlys prisijungti ir savo bičiuliui, krepšininkui Jonui Mačiuliui.

BIC

„Daugybė krepšininkų yra Lietuvos patriotai – jei tik gali padėti, jų nereikia dukart prašyti. Didelę dalį krepšininkų, su kuriais teko praleisti labai daug laiko ir laimėje, ir nelaimėje, galiu vadinti labai gerais draugais. Jie yra neeilinės asmenybės visomis prasmėmis. Kalbant ir apie moralinį kompasą, ir požiūrį į Lietuvą, ir apie gyvenimo principus“, – laidoje sakys Linas.

„Turintys mažiau problemų tikrai turi laiko ir galimybių padėti, tik ne visi turi noro. Aš to noro nestokoju – noriu ir stengiuosi padėti. Man – karmos taškai“, – šypsosis pagalbos ranką ištiesęs krepšininkas Jonas Mačiulis.

Laida „Gyvenimo spalvos“ rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa įvairių sričių savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda tiems, kuriems reikalinga pagalba, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.