L. Mikalauskas atvirai apie pelningą profesiją ir gyvenimą kaime

L. Mikalauskas atvirai apie pelningą profesiją ir gyvenimą kaime

JP / TV3 nuotr.

L. Mikalauskas.

Šiandien TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje viešės nuostabaus balso savininkas, publikos numylėtinis – operos solistas Liudas Mikalauskas. Liudas atvirai papasakojo apie karjeros pradžią, gyvenimą kaime, santykius su vaikais ir pažėrė ne vieną sąmojį, o patyrusius humoristus  laidos vedėjus Justiną Jankevičių ir Mindaugą Stasiulį taip traukė per dantį, kad šie sunkiai galėjo atsikirsti.

Besirutuliojant pokalbiui apie Liudo profesiją, vyras nustebino pasakęs, kad jaunystėje giedojo laidotuvėse, tai turbūt ir galima laikyti jo kaip solisto karjeros pradžia.

„Jaunystėje nuo 16 iki 18 metų giedodavau laidotuvėse. Labai neblogas verslas, ohoho kokie pinigai. Nė vienas šešiolikmetis tiek neturėjo kiek aš“, – atviravo Liudas.

BIC

Dabar Liudas su šeima gyvena užmiestyje. Justinas Jankevičius stebėjosi: „Ką galima veikti kaime?“.

„Oi kaime labai daug ką galima veikti. Pavyzdžiui, galima pusvalandį žiūrėti į vandenį”, – pokštavo L. Mikalauskas.

Daug dėmesio laidos vedėjai skyrė pokalbiui apie vaikus. Operos solistas turi dvimetį sūnų ir vyresnę dukrą. Mindaugui paklausus svečio, kaip išrinko vardą sūnui, solistas šmaikščiai atsakė:

„Su žmona labai stengėmės, kad vaikas gimtų per Jonines, bet gimė per Mindaugines, bet man Mindaugas toks bjaurus vardas, kad negaliu. Justinas irgi nieko gero… tai pavadinom Jonu“, – juokavo Liudas.

Ar gerai Liudas pažįsta dukrytę Gintarę, Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis patikrino surengę klausimų-atsakymų išbandymą jam. Laidos svečio veidas nušvito plačia šypsena, kai dukra patvirtino, kad jos mėgstamiausias patiekalas – tėčio kepti blynai.

Visa „Gero vakaro šou“ studija leipo juokais, kai visai netikėtai dukra išdavė slaptą Liudo pomėgį. Į klausimą „Kas labiausiai patinka tėčiui?“, mergaitė atsakė: „Labiausiai jam patinka grimuotis“.

O ar gali linksmas ir šmaikštus Liudas pykti? Pasirodo gali. Iš pateiktų atsakymų variantų apie tai, kas jį pykdo pats Liudas pasirinko šį:  „Kai mama ilgai puošiasi. Neturiu kantrybės visai! Ilgai puošiasi, tai kai jau 15 minučių vėluojam, o ji dar duše“, – piktinosi operos solistas.

Na, o laidos pabaigą vainikavo ypač nuotaikingas Liudo Mikalausko, Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio muzikinis pasirodymas.

Geros nuotaikos užtaisas – šiandien „Gero vakaro šou“ 19.30 val. per TV3.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.