L. Linkevičius vykta į JT Saugumo Tarybos debatus Niujorke

L. Linkevičius vykta į JT Saugumo Tarybos debatus Niujorke

BNS / URM nuotr.

L. Linkevičius.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vyksta į Niujorką, čia ketvirtadienį dalyvaus Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos debatuose, skirtuose aptarti tarptautinės teisės vaidmenį užtikrinant taiką ir saugumą.

JT Saugumo Tarybos debatuose užsienio reikalų ministras dalyvauja Lenkijos prezidento kvietimu. Lenkija, nenuolatinė Saugumo Tarybos narė 2018-2020 metais, pirmininkauja Saugumo Tarybai gegužės mėnesį.

Pasak Užsienio reikalų ministerijos, be pasisakymo šiuose aukšto lygio debatuose, L. Linkevičiaus darbotvarkėje taip pat numatyti susitikimai su JT generalinio sekretoriaus pavaduotoja politikos klausimais Rosmary Di Carlo (Rozmari DiKarlo) bei pavaduotoju taikos palaikymo klausimais Jean-Pierre Lacroix (Žanu Pjeru Liakrua). Susitikimų metu L. Linkevičius ketina aptarti Lietuvai svarbius prioritetus JT darbotvarkėje, taip pat Lietuvos dalyvavimą JT taikos palaikymo misijose.

BIC

Be to, vizito Niujorke metu L. Linkevičius pusryčiaus su verslo atstovais, su jais numatoma aptarti Lietuvos ekonomiką, galimas eksporto bei investicijų kryptis.

Niujorke L. Linkevičius lankosi nuo trečiadienio iki penktadienio.

Šiauliu arena

Šiauliu arena

Lukdas

Dizainas

Sirse

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.