L. Blėdis traukiasi iš J. Miltinio dramos teatro vadovo pareigų papildyta

L. Blėdis traukiasi iš J. Miltinio dramos teatro vadovo pareigų papildyta

Raimonda MIKUČIONYTĖ, BNS / JP nuotr.

L. Blėdis.

Nepilnai dvejus metus teatrui vadovavęs garsaus Anapilin iškeliavusio aktoriaus, režisieriaus Vaclovo Blėdžio sūnus Leonas Blėdis Kultūros ministerijai įteikė atsistatydinimo pareiškimą. Paskutinė teatro vadovo darbo diena – lapkričio 7-oji.

Apie tai, kad Kultūros ministerijai panevėžietis L. Blėdis įteikė atsistatydinimo pareiškimą, naujienų portalui JP patvirtino ministerijos Ryšių su visuomene ir strateginės komunikacijos skyriaus vedėja Jana Mikulevič.

„Kultūros ministerija gavo J. Miltinio dramos teatro vadovo L. Blėdžio atsistatydinimo prašymą. Atsižvelgiant į visas teisines procedūras, paskutinė numatoma L. Blėdžio darbo diena – lapkričio 7 diena. Siekiant užtikrinti sklandžią darbo veiklą, L. Blėdžiui baigus eiti savo pareigas, bus skelbiamas naujo J. Miltinio dramos teatro vadovo konkursas, teisės aktų numatyta tvarka“, – trumpai paaiškino situaciją J. Mikulevič.

BIC

Nekomentuoja

Dar vis J. Miltinio dramos teatro vadovas L. Blėdis, naujienų portalui JP teigė, kad šį postą palieka dėl asmeninių priežasčių.

„Daugiau nieko nekomentuosiu. Viską, ką pasakė ministerijos atstovė yra tiesa“, – teigė L. Blėdis.

A. Jevsejevas.

Nebuvo naujiena

J. Miltinio dramos teatro meno vadovas A. Jevsejevas naujienų portalui JP teigė, kad jam nebuvo naujiena, jog L. Blėdis išeina.

„Jis apie tai kalbėjo, bet nemaniau, kad taip staiga priims sprendimą. Leonas pasakojo, kodėl traukiasi. Tačiau pasakyti, ką sakė – negaliu. Tą pats turėtų pasakyti, o ne aš“, – kalbėjo A. Jevsejevas ir tęsė:

„Kas bus toliau, sprendimą priims ministeriją. Arba skelbs konkursą, arba paskirs laikiną vadovą. Lieku dirbti, nes į darbą priėmė ne Kultūros ministeriją, o L. Blėdis. Tik jis ir gali atleisti. Darbo daug, niekas nesustoja.“

Bus skelbiamas naujas konkursas

Po lapkričio 7 dienos, kai L. Blėdis oficialiai neteks J. Miltinio dramos teatro vadovo pareigų, bus skelbiamas konkursas naujam vadovui.

L. Blėdis 2011–2012 metais dirbo J. Miltinio dramos teatro vadovo padėjėju, nuo 2013 metų yra „Tiesiog teatras“ vadovas.

Ankstesnis teatro vadovas Linas Marijus Zaikauskas 2017-aisiais atleistas dėl seksualinio priekabiavimo prie aktorės Erikos Račkytės ir kitų pažeidimų, jis dėl kėsinimosi priversti lytiškai santykiauti nuteistas arešto bausme, turėjo nukentėjusiajai atlyginti žalą.

Prieš jį teatrui vadovavusiam režisieriui Romualdui Vikšraičiui kolektyvas buvo pareiškęs nepasitikėjimą. Nepaisant to, jis J. Miltinio teatrui vadovavo visą kadenciją 2010-2015 metais.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.