Kviečiu rinkti į Seimą kraštietę Auksę Kontrimienę

Kviečiu rinkti į Seimą kraštietę Auksę Kontrimienę

Domas PETRULIS, Užsienio reikalų ministro patarėjas / Asmeninio archyvo nuotr.

Noriu Jus pakviesti į Seimo rinkimus balandžio 23 d. Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje.

Visus, gyvenančius Raguvos seniūnijoje, Šiluose, Miežiškių seniūnijoje, Nevėžyje, Trakiškyje, Velžyje, Liūdynėje, Katinuose, Vadoklių seniūnijoje, Jotainiuose, Mažėniuose ir kituose paminėtų Panevėžio rajono seniūnijų aplinkiniuose kaimuose, kviečiu ateiti į savo balsavimo apylinkę per Atvelykį.

Panevėžio rajono žmonės šį kartą gali išsirinkti savo krašto žmogų, mano bičiulę Auksę Kontrimienę, kuri yra baigusi Panevėžio 2-ąją vidurinę mokyklą, dažnai lankosi Panevėžyje, kur gyvena jos mama ir sesuo su šeima. Gerai ją pažįstu, todėl galiu užtikrinti, kad turėti tokį žmogų Seime bus naudinga Panevėžio rajonui.

Baltijos implantologijos klinika

Auksei Kontrimienei nereikės mokytis Seimo nario darbo, jos darbinė patirtis leis pradėti darbuotis nuo pirmosios dienos. Šiuo metu ji dirba Teisingumo ministrės patarėja, ketverius metus patarinėjo ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui, buvo atsakinga už Vyriausybės ryšius su Seimu.

Auksė – labai aktyvi ir energinga moteris. Išrinkta Vilniaus savivaldybės tarybos nare, vadovauja Sveikatos komitetui, tačiau randa laiko ir visuomeninei veiklai, yra neišnešiotų naujagimių tėvų asociacijos valdybos narė, knygos ,,Laukiame naujagimio“ bendraautorė, daugelio socialinių projektų iniciatorė ir vykdytoja. Ji yra trijų jau suaugusių vaikų mama.

Gerbiamieji Panevėžio krašto rinkėjai, pažadų girdėjote daug, bet savo programą galės įgyvendinti tik valdančioje koalicijoje dirbantis Seimo narys. Valstiečiai jau nuvylė mūsų kraštą, tad nuoširdžiai rekomenduoju pasirinkti socialdemokratų partijos atstovę Auksę Kontrimienę.

Politinė reklama bus apmokėta iš kandidatės Auksės Kontrimienės rinkimų sąskaitos.

Stovykla

PIC

KTU

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.