22.5 C
Panevėžys
Šeštadienis, 12 birželio, 2021

Kviečia Panevėžio miesto jaunimą vasaros atostogas praleisti turiningai bei naudingai

AutoriusJPFotoPANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖ

Panevėžio miesto savivaldybė įgyvendina Vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą ir kviečia Panevėžio miesto jaunimą vasaros atostogas praleisti turiningai bei naudingai. Šios programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas kokybiškam jaunimo užimtumo didinimui vasaros atostogų metu.

„Džiaugiamės, kad sulaukėme verslo atstovų dėmesio ir šiai dienai jau galime pasiūlyti 45 darbo vietas jaunimui vasaros sezonui. Vienas iš uždavinių įgyvendinant Vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą, tai jaunimo motyvacijos vasaros atostogų metu didinimas, pasirenkant sezoninį darbą. Tokiu būdu ne tik gerinamas jaunimo profesinis orientavimasis, bet ir remiami Panevėžio miesto verslai, darbdaviai,“ – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Toma Karosienė.

Jaunuoliai, pageidaujantys vasarai susirasti darbo vietą gali tai daryti savarankiškai arba pasirinkti darbo vietą iš sąrašo. Susitarus dėl būsimo įdarbinimo darbuotojas kartu su darbdaviu yra kviečiami užpildyti PARAIŠKĄ. Šias paraiškas gali teikti Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje registruotoje ugdymo įstaigoje pagal pagrindinio, vidurinio ugdymo, profesinio mokymo programą besimokantis, bakalauro ar magistro studijų programas studijuojantis jaunimas (14-29 m.), deklaravęs gyvenamąją vietą Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje. Prioritetas bus teikiamas 14-19 metų asmenims. Pagal minėtą programą, gegužės 19 d. 15 val. vyks nuotoliniai mokymai, skirti jaunimui, kuriuose bus kalbama apie darbo paiešką, patrauklaus CV kūrimą, darbo pokalbius. Prisijungimo nuorodą į mokymus galima rasti ČIA.

Paraiškas prašome pateikti el. paštu [email protected] nuo birželio 7 d. 8 val. iki birželio 14 d. 17 val. Kartu su pasirašyta ir skenuota paraiška būtina pateikti pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą ir moksleivio arba studento statusą patvirtinantį dokumentą. Jeigu norinčių dalyvauti Programoje yra daugiau, nei Programai skirta lėšų, atrenkami tie dalyviai, kurie pateikė dokumentus anksčiau.

Darbdaviui už įdarbintą visu darbo krūviu jauną asmenį per mėnesį kompensuojama 300 eurų suma. Jeigu jaunas žmogus dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal dirbtas darbo dienas (valandas). Maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jauną žmogų Programos vykdymo laikotarpiu – 600 eurų. Maksimalus įdarbintų jaunuolių skaičius, už kurį darbdavys gali gauti kompensaciją, – trysProgramos laikotarpiu vienam darbdaviui maksimaliai gali būti skirta 1 800 eurų kompensacija.Kompensuojamų išlaidų periodas – 2021 m. liepos–rugpjūčio mėnesiai,ne ugdymo proceso metu.

Darbdavys, norėdamas gauti jauno žmogaus, įdarbinto pagal Programą, darbo vietos išlaikymo kompensaciją, Panevėžio miesto savivaldybės administracijai iki einamųjų metų rugsėjo 15 d. kartu su lydraščiu pateikia sutartyje nurodytus jauno žmogaus įdarbinimo ir sąnaudų patyrimo pagrindimo dokumentus: darbo sutarties kopiją, darbo laiko apskaitos žiniaraštį, darbo užmokesčio išmokėjimo žiniaraštį.

Kompensacija neskiriama jeigu yra nepateikti visi reikiami dokumentai arba jie pateikti pasibaigus terminui, taip pat jei jaunuolis dirbo trumpiau nei 10 darbo dienų, nepriklausomai nuo darbo krūvio ir jei darbdavys skolingas valstybinio socialinio draudimo fondui.

Visais klausimais susijusiais su Programa konsultuoja Savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Toma Karosienė tel. 8 687 06 229 arba el. paštu [email protected]


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio savivaldybė skatins darbdavius į darbą priimti nepilnamečius

confident-noyce

Panevėžyje paskirstytos lėšos vaikų ir jaunimo meno projektams

confident-noyce

Panevėžio rajono Jaunimo reikalų tarybos sudėtyje – trys nauji veidai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau