Kviečia bendromis pastangomis rūpintis miesto švara

Kviečia bendromis pastangomis rūpintis miesto švara

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

AB „Panevėžio specialus autotransportas“ vasaros sezoną gyventojams pastatė papildomus žaliųjų atliekų konteinerius. Jie pažymėti specialiais lipdukais, nurodančiais, kad į konteinerius galima dėti tik žaliąsias atliekas. Visų panevėžiečių prašome jų nemaišyti su kitomis komunalinėmis atliekomis.

Primename, kad žaliosiomis atliekomis vadinama nupjauta žolė, šakos, lapai, nukritę vaisiai ir kitos želdinių atliekos. Jas draudžiama maišyti su kitomis atliekomis, mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerį bei šalinti sąvartyne. Taip pat negalima krauti prie gatvių ir kitose bendrojo naudojimo teritorijose, deginti miesto teritorijoje.

Žaliųjų atliekų konteineriai pastatyti aikštelėje šalia Staniūnų ir Ukmergės g. sankryžos, ties Parko g. 39, Molainių g. 104, Marijonų g. 29, Ramygalos g. 63, Tulpių g. 3. Miesto gyventojai žaliąsias atliekas (ne daugiau 200 kg) gali pristatyti ir į didžiųjų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles Savitiškio g. 12, Senamiesčio g. 114B ir šalia Pilėnų g. 43. Darbo laikas (iki lapkričio 15 d.) I-V nuo 9.30 iki 18.30 val., VI-VII nuo 9 iki 15.30 val. Pietų pertrauka nuo 13 iki 13.30 val. Įmonės, įstaigos arba gyventojai, turintys didesnius kiekius žaliųjų atliekų, jas turi pristatyti į kompostavimo aikštelę, Dvarininkų kaime, Panevėžio rajone.

BIC

Tikimės, kad sudarytos palankesnės sąlygos tinkamai tvarkyti buityje susidarančias žaliąsias atliekas sulauks teigiamo jūsų požiūrio. Nebūkime abejingi – pastebėję metant mišrias komunalines, didžiąsias ar kitas atliekas į žaliųjų atliekų surinkimo konteinerį, prašome pranešti Viešosios tvarkos ir kontrolės skyriui tel. 501 250, 501 307. Mokykimės ir stenkimės atliekas rūšiuoti!

Savivaldybė kviečia bendromis pastangomis rūpintis miesto švara. Būkime savo miesto šeimininkai, ir neteks skųstis jo švara.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.