Kuris kandidatas į Panevėžio rajono merus turi daugiausia turto?

Kuris kandidatas į Panevėžio rajono merus turi daugiausia turto?

Panevėžio rajone dėl mero posto ketina kautis 7 kandidatai. Pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose, Panevėžio rajone varžysis 2 moterys ir 5 vyrai.

JP ir toliau skaitytojus supažindina su kandidatais, jų turtu. Duomenys naudojami pagal Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateiktas kandidatų deklaracijas.

BudrysTėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai į Panevėžio rajono merus kelia Kazimierą Algirdą Budrį. Buvęs Upytės seniūnas deklaravo, jog turi turto už 51 tūkst. litų. K. Budrys nurodė turįs 140 tūkst. litų santaupų. Per metus konservatorius uždirbi daugiau nei 64 tūkst. litų.

BIC

 

 

 

 

 

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė Violeta Grigienė, dėl tiesioginių mero rinkimų sustabdė narystę konservatorių partijoje. Kovo 1 d. vyksiančiuose rinkimuose V. Grigienę iškėlė Violetos Grigienės visuomeninis rinkimų komitetas „Drauge“.

VRK politikė deklaravo turinti turto už 178 tūkst. litų, vertybinių popierių, meninių kūrinių ir juvelyrinių dirbinių – už 6 tūkst. litų. V. Grigienė turi 100 tūkst. litų santaupų.

Per metus ji uždirbo daugiau nei 97 tūkst. litų.

 

 

Į Panevėžio rajono merus kandidatuojančią Daivą Juodelienę iškėlė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis. Politikė dirba vyriausiąja kadastro specialiste, Registrų centro Panevėžio filiale.

VRK D. Juodelienė deklaravo turinti turto už 61 tūkst. litų. Per metus moteris uždirbo daugiau nei 23 tūkst. litų.

 

 

 

 

 

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatas į Panevėžio rajono merus Romas Kiltinavičius deklaravo turįs turto už daugiau nei 286 tūkst. litų. Tvarkietis turi vertybinių popierių, meninių kūrinių ir juvelyrinių dirbinių už daugiau nei 281 tūkst. litų, 31 tūkst. litų piniginių lėšų. Politikas yra suteikęs paskolų už daugiau nei 326 tūkst. litų.

Žemės ūkio bendrovės „Papalčiai“ pirmininkas per metus uždirbo daugiau nei 34 tūkst. litų.

 

 

 

Panevėžio rajono mero pavaduotojas socialdemokratas Antanas Pocius kovo 1 d. ketina pasivaržyti ir dėl mero posto. Politikas deklaravo turįs turto už 79 tūkst. litų. Šiek tiek daugiau nei 11 tūkst. piniginių lėšų. A. Pocius turi 18 tūkst. litų paskolą.

Per metus Panevėžio rajono vicemeras uždirbo daugiau nei 52 tūkst. litų.

 

 

 

 

Darbo partijos kandidatas Rimantas Trota – Valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio skyriaus vedėjas. Politikas turi turto už daugiau nei 229 tūkst. litų. Beveik 30 tūkst. piniginių lėšų.

Per praėjusius metus politikas uždirbo 49 tūkst. litų.

 

 

 

 

 

Dar vienos kadencijos siekiantis dabartinis Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis VRK deklaravo turįs turto už daugiau nei 55 tūkst. litų. Rajono meras turi vertybinių popierių, meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių už daugiau nei 621 tūkst. litų ir daugiau nei 354 tūkst. litų piniginių lėšų.

Per metus Panevėžio rajono meras uždirbo daugiau nei 86 tūkst. litų.

Į Panevėžio rajono mero postą P. Žagunį iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

 

 

Pirmą kartą tiesioginiai mero rinkimai Lietuvoje vyks kovo 1 d.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

1 KOMENTARAS

  1. Paskaitai programas busimuju meru ir net juokas nebeima.Vienas ziurek padidins pensijas ,kitas nuties kelius.Dar vienas vien tik sieks,o kaip sieks tik jis vienas ir zino.Matau tik viena zmogu kuris vertas siu garbingu ir atsakingu pareigu Povila ZAGUNI.Sekmes Jums!

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.