Kurioziška situacija: panevėžietė užfiksavo, kaip atliekomis atsikrato patys šiukšliavežiai

Kurioziška situacija: panevėžietė užfiksavo, kaip atliekomis atsikrato patys šiukšliavežiai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Stop kadras

Panevėžio bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas“ automobiliai ne tik surenka atliekas iš šiukšlių konteinerių, bet ir iškrauna jas ir palieka prie antžeminių šiukšlių konteinerių. Tokį šiandien vaizdą užfiksavo panevėžietė Prekybos gatvėje.

Moteris su mobiliuoju telefonu nufilmavo, kaip bendrovės darbuotojai iš atliekoms skirto automobilio krauna šlamštą šalia buitinių atliekų konteinerių.

BIC

Nustebino

Pilietiška moteris, atsiuntusi filmuotą medžiagą ir naujienų portalui JP, stebėjosi:

„Šiaip tai „Panevėžio specialus autotransportas“ turi išvežti susikaupusias atliekas, o ne maišus su šiukšlėmis imti iš automobilio ir krauti šalia konteinerių“, – sakė skaitytoja.

Pasiūlė iškrauti

Bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas” direktorius Rolandas Ramūnas paaiškino, kaip atsitiko, kad bendrovės darbuotojai ne išveža atliekas, bet jau sukrautus į specialų automobilį maišus ima lauk ir krauna greta konteinerių.

„Situacija tikrai kurioziška. Tie, kas tai matė turėjo nustebti. Tačiau bendrovės darbuotojai pasielgė teisingai. Kraudami atliekas iš konteinerių toje pačioje Prekybos gatvėje, jie pastebėjo, kad keliuose maišuose sukrautos išardytos automobilių detales. Tokių atliekų negalime vežti į Panevėžio regioninio atliekų tvarkymo centro (PRATC) sąvartyną. Todėl darbuotojai paskambino bendrovės dispečerei ir pasiteiravo, ką daryti. Buvo patarta iškrauti jas ir sukrauti šalia konteinerių. Vėliau buvo atsiųstas kitas automobilis ir šlamštas išvežtas, kur priklauso“, – aiškino situaciją bendrovės vadovas.

Atliekas reikia rūšiuoti

R. Ramūnas atkreipė dėmesį, kad tokios situacijos nenutikų, jei žmonės rūšiuotų atliekas ir nekrautų į konteinerius kas papuola.

„Gaila, panevėžiečiai ne visada sąžiningai rūšiuoja atliekas. Todėl mūsų šiukšliavežiams tenka dr ir prie konteinerių jas rūšiuoti. Jeigu tokios atliekos patektų į sąvartyną, tektų mokėti baudą. Kol kas dar neteko mokėti, bet aplaidžiai dirbti negalime. Bėda dar tokia, kad negalime nustatyti, kas sumetė į konteinerius maišus su išardytomis automobilių detalėmis“, – pasakojo bendrovės direktorius R. Ramūnas ir siūlė pilietiškiems panevėžiečiams stebėti, kas sumeta netinkamas atliekas į mišrių buitinių atliekų konteinerius.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.