Kurie žinomi žmonės bijotų savo antrąsias puses išleisti ant šokių parketo?

Kurie žinomi žmonės bijotų savo antrąsias puses išleisti ant šokių parketo?

0

Šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ užvirs aistros dėl… aistrų ant šokių parketo.

„Neičiau šokti į projektą ir savo žmonos neleisčiau, nes, bevaidinant aistras ant parketo, galima prisižaisti ir iki tikrų jausmų. Prisiminkime, kiek šokėjų susikukavo įvairiuose projektuose – net šeimos iro, vadinasi, tai yra pavojinga santykiams“, – pripažins laidos vedėjas Kristupas Krivickas.

„O aš manau, kad šokiai – labai graži meno rūšis, todėl visiems rekomenduoju šokti“, – prieštaraus jo kolegė Rūta Ščiogolevaitė.

BIC

Laidos svečių nuomonės taip pat išsiskirs. „Kai aš pradėjau šokti su Deividu Meškausku viename šokių projekte, jis į mane nežiūrėjo rimtai, manė „Ką čia ta močiutė sugebės?“ Juk aš jam tikrai tikau į močiutes! Bet aš Deividui pasakiau: „Vaikeli, aš dar turiu jėgų, pasistenkim, padirbėkim rimčiau.“ Ir mes laimėjom. Man Deividas, kaip vyras, nekėlė jokių emocijų, nes buvo labai jaunas, o ir jo mylimoji tuo metu laukėsi. Bet jei vietoj jo būtų šokęs koks penkiasdešimtmetis, nežinia, ar būčiau ramiai  reagavusi į visokius prisiglaudimus ir apsikabinimus“, – bus atvira aerobikos pradininkė, TV3 didžiojo projekto „Šuolis“ dalyvė Joana Bartaškienė.

„Jūs gal juokaujat, kokios aistros?“ – klaus juokdamasis aktorius Saulius Siparis. „Mane šokių projekte partnerė taip nuo kojų nuvarydavo, kad aš iš repeticijų salės praktiškai išropodavau. Tiesa, aistrų buvo kitur. Manęs po projekto laukdavo gerbėjos, viena tokia užsienio lietuvė net į viešbutį buvo nusivežusi. Pavakarieniavom Vilniaus centre, kur langai iki žemės, ir jau tą patį vakarą žmona žinojo, kur aš ir su kuo. Tiesa, ta moteris buvo pensinio amžiaus, nors veidas buvo kaip trisdešimtmetės. Taigi aš tąsyk atsilaikiau“, – šmaikštaus aktorius.

„Būsimą vyrą sutikau savo šokių mokykloje, jis su tuometine žmona atėjo mokytis šokti. Vis dėlto nemanau, kad šokiai kalti dėl to, kad mes susimylėjome. Iki to laiko jau buvo praėję šimtai žmonių, o aistra įsiplieskė tik tarp mūsų. Taigi romanai ir meilės istorijos vyksta nuolat ir visur, net ir šioje studijoje dabar kažkas kažką nužiūrinėja ar flirtuoja“, – konstatuos šokių mokytoja Kristina Sliesoraitienė.

„Esu kategoriškai prieš romanus su šokių partneriais ar mokiniais. Mes, profesionalai, žiūrim į šokius be jausmų, o štai žmogui iš gatvės mūsų apsikabinimai ir artumas gali pasirodyti dviprasmiškai, juk artimas fizinis kontaktas nėra įprastas žmonėms, kurie nešoka. Tiesa, kartais šokėjai sukuria šeimas, nes surasti kitą partnerį tiesiog nėra kada. Bet tai nėra geriausias variantas“, – atsidusdamas aiškins kadaise su šokių partnere Egle Visockaite šokęs ir šeimą sukūręs Andrius Kandelis. Antroji šokių čempiono žmona – ne iš šokių pasaulio.

„Aleksandras neprieštaravo, kad dalyvaučiau „Šok su manimi“ su Andriumi Kandeliu. Tiesa, kartais ateidavo į mūsų repeticijas, jas pafilmuodavo. Aš į projektą atėjau šokti, o ne ieškoti meilės. Tiesa, Aleksandro į šokių projektą neleisčiau“, – netikėtai prisipažins Greta Lebedeva.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.