Kupiškyje vyko paskaita apie Panevėžyje „gyvenančius“ robotus

Kupiškyje vyko paskaita apie Panevėžyje „gyvenančius“ robotus

JP / KTU nuotr.

Jau tradicija tampa Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) atstovams metų pabaigoje lankytis Kupiškyje, kai Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje organizuojamas renginys „Karjeros dienos“. Fakulteto bendruomenės atstovai mokykloje pristatė vykdomas studijų programas  ir supažindino moksleivius su jiems dar negirdėtais dalykais.

9-12 klasių moksleiviams buvo papasakota apie Universitete vykdomas veiklas ir interaktyvius žaidimus.

„Pristatėme studijų galimybes Panevėžyje, kalbėjome apie karjeros pasirinkimą, darbo perspektyvas ir kompetencijas, reikalingas sėkmingai ateičiai“, – pasakojo priėmimo organizavimo administratorė Rugilė Draugelytė-Riaubienė.

BIC

Antroji susitikimo su moksleiviais dalis – „Mini paskaita apie robotus, kurie gyvena Panevėžyje“. Šios paskaitos metu jiems pristatyta Panevėžio fakultete įkurtos ir studentų pamėgtos robotikos studijų programos istorija, kalbėta apie robotizacijos reikšmę ir prasidėjusią 4.0 industrinę revoliuciją. Diskusijos metu moksleiviai turėjo galimybę įgyti žinių, reikalingų išmokstant naudotis technologijomis, ir suprasti, kaip veikia kasdieniai buities įrenginiai.

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistai kartu su PTVF atstovais konstravo signalizaciją, aiškinosi, kodėl ir kaip sutemus gatvėje užsidega šviesos, ir patys pasigamino radijo imtuvą.

„Tikimės, kad įkvėpėm moksleivius mokytis ir pasiekti puikių rezultatų. Patys taip pat grįžome pasisėmę jų entuziazmo tolimesniems darbams“, – džiaugėsi R. Draugelytė-Riaubienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.