15 C
Panevėžys
Trečiadienis, 21 balandžio, 2021

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventams įteikti diplomai

Juozo Miltinio dramos teatre vyko Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) diplomų įteikimo šventė. Iškilmingame renginyje diplomus atsiėmė 52-osios laidos bakalauro ir magistro studijų absolventai.

Šventės metu įteikti Automatikos ir valdymo, Mechanikos inžinerijos, Transporto priemonių inžinerijos, Statybos inžinerijos, Verslo ir antreprenerystės, Industrinių technologijų vadybos, Ekonomikos bakalauro studijų programų ir Valdymo technologijų, Transporto priemonių inžinerijos, Darnaus valdymo ir gamybos, Vadybos magistro studijų programų diplomai.

Pirmosios pakopos studijas baigė 49, o antrosios – 27 studentai. Dar 10 antrosios pakopos absolventų, studijavę Statybos magistrantūros programą, studijas baigė ir diplomus gavo šių metų sausio mėnesį.

Šeši studentai taip pat buvo apdovanoti Rektoriaus padėkomis už mokslinę ir visuomeninę veiklą, o vienas – už aktyvią popaskaitinę veiklą verslo ir technologijų kūrimo srityje. Dekanės padėkas už puikius rezultatus ir aktyvią studentišką veiklą gavo septyni absolventai. Su pagyrimu studijas baigė 4 studentai.

Absolventus sveikino ir diplomus įteikė fakulteto dekanė profesorė Daiva Žostautienė. „Tikiuosi, kad gyvenimo egzaminus, kurių dar bus daugybė, jūs išlaikysite puikiai. Remkitės ne tik įgytomis kompetencijomis ir profesionalumu, bet ir žmogiškumu, gerumu, meile, tyrumu ir nuoširdumu. Tobulėkite, aukite ir leiskite džiaugtis bei didžiuotis jūsų nuveiktais darbais ir pasiekimais“, – sakė ji.

Sveikinimo žodžius absolventams taip pat tarė Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei bendrovės „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinis direktorius, KTU tarybos narys Raimundas Petrauskas.

Trims studentams už geriausius studijų ir mokslo pasiekimus atiteko bendrovės „Metalistas LT“ generalinio direktoriaus Manto Gudo įsteigtos mecenato stipendijos. Jas pelnė Transporto priemonių inžinerijos studijų programos studentai: bakalaurai Deividas Dubra ir Evaldas Sakarevičius gavo 200 eurų vertės stipendijas, o magistrantė Martyna Preidienė –  400 eurų stipendiją.

Diplomų įteikimo šventės metu Panevėžio miesto savivaldybės vicemeras Aleksas Varna už aktyvią mokslinę veiklą bei mokslo ir verslo partnerystės kultūros puoselėjimą įteikė padėką prof. dr. Dariui Viržoniui, o  prof. dr. Vytenis Sinkevičius gavo padėką už ilgametį aktyvų robotikos srities vystymą.

Lietuvos Respublikos Seimo nario Povilo Urbšio patarėja Jūratė Kavaliauskienė taip pat įteikė padėkas: už studentų mokslinės kompetencijos ugdymą per praktinę mokslinę veiklą profesorei Astai Valackienei, o docentui dr. Aurimui Česnulevičiui ir docentui dr. Dainiui Vaičiuliui už studijų proceso inovacijas, grįstas tarpdisciplininiu požiūriu ir partneryste su socialiniais partneriais.

Už Panevėžio miesto žinomumo didinimą ir mokslo populiarinimą organizuojant tarptautinius mokslo renginius padėka apdovanota PTVF mokslo prodekanė Olga Strikulienė, o už profesionalumą ir organizacinės kultūros puoselėjimą – administravimo vadovė Saulė Kairienė. Šias padėkas įteikė Lietuvos Respublikos Seimo narės Guodos Burokienės patarėja Vaida Pečeliūnaitė.

Iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją vedė renginių vedėjas Darius Liutkevičius, o šventės dalyvių nuotaiką palaikė KTU alumnas, saksofonistas Jonas Sikorskis kartu su atlikėja Gabija Aleknavičiūte.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Lietuvos karinė žvalgyba ir KTU pasirašė bendradarbiavimo sutartį

confident-noyce

Vasario 16-oji – ne tik valstybės, bet ir nacionalinio aukštojo mokslo gimimo diena

confident-noyce

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventams įteikti diplomai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau