KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventams įteikti diplomai

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventams įteikti diplomai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas dalyvavo KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto diplomų įteikimo šventėje.

„Šiandien jums labai svarbi diena. Jūs nuėjote ilgą ir sudėtingą kelią iki šio mokslinio įvertinimo – magistro diplomo. Žinau, kad nėra taip paprasta dirbti ir studijuoti ir pats esu tai patyręs. Pagarba jūsų artimiesiems, kurie sudarė sąlygas ir galimybę mokytis. Linkiu, kad šis diplomas būtų ne paskutinis jūsų gyvenime, turėkite daug draugų ir nuolat tobulėkite“, – sveikindamas absolventus sakė mero pavaduotojas V. Jakštas.

BIC

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete įteikti diplomai 6-osios laidos Statybos valdymo ir 20-osios laidos Vadybos magistrantūros studijų absolventams.

Magistro laipsnis suteiktas 5 Statybos valdymo studijų programos  absolventams ir 21 Vadybos studijų programos  absolventui.

„Mūsų gyvenimas susideda iš įvairių įvykių grandinės. Šiandien baigėsi dar vienas jūsų gyvenimo etapas ir  prasideda naujasis. Tačiau nuolatinis mokymasis šiandieną jau yra neišvengiamybė tam, kad galėtume kurti: kurti savo ateitį, kurti geresnį gyvenimą, geresnę aplinką sau ir kitiems. Visos KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto bendruomenės vardu linkiu Jums, mielieji absolventai, sėkmės naujame gyvenimo etape. Tikiuosi, kad Jūsų baigtos studijos bus naudingos Jums, Panevėžiui ir Lietuvai“, – sveikindama absolventus sakė prof. dr. Daiva Žostautienė.

D. Žostautienė.

Dekanės padėkos už puikius studijų rezultatus ir aktyvią visuomeninę veiklą įteiktos šešiems absolventams. Du iš jų baigė su pagyrimu.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.