7.8 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 18 balandžio, 2024

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto 58-osios laidos absolventams įteikti magistro diplomai

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ
KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto 58-osios laidos absolventams įteikti magistro diplomai.

. Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) aktų salėje vyko diplomų įteikimo šventė. Iškilmingame renginyje diplomus atsiėmė 58-osios laidos magistro studijų absolventai.

Šventės metu diplomai įteikti 42-iems Statybos valdymo, Integruotas projektavimo ir statybos valdymo bei Vadybos studijų programų absolventams. Penktadienį vykusioje ceremonijoje diplomus gavo 10 technologinių mokslų srities absolventų, socialinius mokslus baigė 32 magistrai.

Dekanės prof. Daivos Žostautienės padėkas už puikius studijų rezultatus gavo 7 studentai, o diplomus su pagyrimu atsiėmė du magistro darbus apsigynę asmenys.

KTU rektorius prof. Eugenijus Valatka sveikino absolventus visos universiteto bendruomenės vardu bei džiaugėsi studentų noru siekti pažangos, kuris išaugo į puikius rezultatus.

„Nuo šiandien išdidžiai galime jus vadinti ir KTU alumnais. Jūs visada esate ir būsite laukiami savojoje Alma Mater. Švęskite savo pergales, pasiekimus, dalinkitės idėjomis ir svajonėmis. Tegul ši akimirka ir aukštojo mokslo diplomas jūsų rankose tampa paskatinimu ateities siekiams ir drąsiems žingsniams pirmyn“, – sėkmės ateityje linkėjo E. Valatka.

Fakulteto dekanė prof. Daiva Žostautienė sveikino visus susirinkusius bei dėkojo absolventams, jog leido universiteto bendruomenei augti kartu. „Linkiu, kad nenustotumėte žengti tobulėjimo ir šviesos keliu. Būkite tiek šviesos, tiek gėrio, žmogiškumo bei profesionalumo nešėjai ne tiktai savyje. Aš jums nuoširdžiai linkiu, kad tuo noru, tuo gebėjimu šviesti jūs užkrėstumėte ir šalia esančius. Lai kiekviename iš jūsų ir jūsų artimųjų rate užsidega ta kibirkštėlė“, –  džiaugsmingai šventės dalyvius sveikino D. Žostautienė.

D. Žostautienė.

PTVF šventėje dalyvavęs Seimo narys Deividas Labanavičius kartu su absolventais džiaugėsi švente ir įteikė padėkas vadybos magistrėms: Justei Širmulei už atstovavimą KTU PTVF, veiklos viešinimą bei kūrybines idėjas padedant įrengti metodinį kabinetą, Jolitai Šinkūnei už atstovavimą KTU PTVF bei tarptautinio mobilumo galimybių studentams viešinimą, Ilonai Narkevičienei už indėlį tobulinant ir viešinant KTU PTVF fakultete vykdomas studijas bei kuriant bendrystę tarp studentų bei dėstytojų bei Brigitai Švilpienei už didžiulį ryžtą, kantrybę ir darbštumą, siekiant žinių.

Sveikinimo kalbą šventės dalyviams diplomų įteikimo šventėje tarė Panevėžio miesto savivaldybės vicemerė Loreta Masiliūnienė, linkėdama gražaus gyvenimo kelio, turėti svajonių, bei Panevėžio rajono vicemeras Rimantas Pranys kuris švenčiantiems etapo pabaigą linkėjo, kad gautas diplomas įpareigotų sėkmingesniam tolesniam kūrybiniam darbui ir tikslų siekiui.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto 58-osios laidos absolventams įteikti magistro diplomai.

Ypatingas sveikinimas skambėjo Integruoto projektavimo ir statybos valdymo studijų magistrui Domui Jankevičiui, kuris buvo išrinktas bendrovės „Panevėžio statybos trestas“ (PST) mecenato stipendijos laimėtoju. Sveikinimą ir linkėjimus perdavė PST technikos direktorius Kęstutis Grimalis.

Iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją vedė Justinas Šimavičius, muzikinius kūrinius dovanojo atlikėjas Vaidas Dzežulskis, o stiprius ir jausmingus šokių pasirodymus atliko „Šokio ir gimnastikos Academia“ šokėjos.

Magistrai po gynimų įsiamžino 58-osios absolventų laidos KTU medyje, taip pažymėdami savo kelią universitete ir pasiektus rezultatus. Jie dažais įspaudė savo rankos anspaudus medžio šakose. Stilizuotą medį nupiešė KTU PTVF bakalauro ketvirtojo kurso Programuojamos automatikos sistemos studentas Vytautas Laucius.

Tai jau trečiasis toks fakultete esantis medis, įamžinęs studijas čia baigusius studentus. Auditorijose nupiešti stilizuoti medžiai simbolizuoja savotišką vieningą bendruomenę, augančią, tobulėjančią. Tuo tarpu magistrų rankos – darbo vaisiai, kuriais verta didžiuotis.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

KTU: įsilaužėliai į universiteto sistemas turėjo prieigą prie darbuotojų asmens duomenų

confident-noyce

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete – galimybė magistrantūrą studijuoti nemokamai

confident-noyce

KTU PTVF 57-osios laidos absolventams įteikti diplomai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau