Panevėžyje – kūčiukų vėrinio rekordas

Panevėžyje – kūčiukų vėrinio rekordas

JP / KTU nuotr.

Jau trečiąjį kartą panevėžiečiai yra kviečiami Šv. Kalėdas sutikti su Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) akademine bendruomene. Gruodžio 17 d. 12 val. KTU PTVF pirmo kurso vadybos magistrantai organizuoja jau tradicija tapusį renginį „Kalėdų senelio kiemelis“. Renginyje šiemet bus siekiama kalėdinio rekordo – suverti ilgiausią kūčiukų vėrinį. Apsilankiusiųjų lauks muzika, šokiai, kalėdinės dirbtuvės, kalėdinė pasaka, vaišės bei pats Kalėdų senelis.

Organizatoriai siūlo visiems miesto gyventojams sekmadienį praleisti kartu su šeimomis ir tuo pačiu metu prisidėti  siekiant ilgiausio kūčiukų vėrinio rekordo. Tai bus pirmasis toks rekordas Lietuvoje. Prisidėti gali  kiekvienas – tereikia atsinešti saują kūčiukų, kurie bus panaudoti bendram vėriniui. Juo bus mėginama apjuosti Universitetą. Po rekordo fiksavimo artėjančių švenčių proga kūčiukai bus dovanojami Panevėžio gamtos mokyklos  gyventojams – gyvūnams.

„Kalėdų senelio kiemelio“ metu vyks koncertas, kurio metu šventiška nuotaika dalinsis Piniavos moterų ansamblis „Svaja“, o kalėdines giesmes atliks mažieji dainininkai iš „Yamaha“ muzikos mokyklos. Taip pat dainomis visus susirinkusiuosius džiugins renginių vedėjas Darius Liutkevičius,  atlikėjos Birutė Dzežulskienė, Judita Lebedeva, Milda Kavaliauskaitė-Astraja ir PTVF studentė Dalė Miknevičiūtė, kuri įsikūnys į Merilyn Monroe vaidmenį.

BIC

Renginio svečiai kviečiami žiūrėti ir kalėdinę pasaką „Ledinuko Kalėdos“, kurią dovanos Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys“. Be to, bus organizuojamos ir kalėdinės dirbtuvės, kuriose bendruomenės nariai galės pasigaminti eglutės žaisliukus, o vaikučiai parašyti laišką Kalėdų seneliui ir išsiųsti jį kalėdiniu paštu. Šventės dalyvius taip pat aplankys Kalėdų senelis, kuris kvies užfiksuoti džiugias akimirkas kartu.

„Prižadame nustebinti Jus puikiomis rėmėjų dovanomis, kurias galėsite laimėti dalyvauti įvairiose rungtyse“, – paslaptį išduoda studentai.

Šventėje renginio draugai Karaliaus Mindaugo husarų batalionas susirinkusius vaišins šilta kalėdine sriuba, karšta arbata ir kitomis vaišėmis.

Džiaugsmu, šiluma ir kalėdine dvasia jus dalintis kviečia KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas, vadybos  pirmo kurso magistrantai bei studentų atstovybė „PanFisa“. Renginys vyks gruodžio 17 dieną, 12 valandą, adresu Nemuno g. 33, Panevėžys (vidinis universiteto kiemelis). Lauksime Jūsų! 

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.