Krepšinio klubo „Lietkabelis“ iniciatyva – nemokamos rungtynės moksleiviams

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ iniciatyva – nemokamos rungtynės moksleiviams

Raimonda MIKUČIONYTĖ / KK "Lietkabelis", "CIDO" arenos nuotr.

Panevėžio krepšinio klubas „Lietkabelis“ įgyvendina projektą „Mes – tavo mokykloje“. Projektas – skirtas moksleiviams, kurie lankosi nemokamai rungtynėse ir aktyviai palaiko savo miesto komandą.

Už parodytą moksleivių aktyvumą, „Lietkabelio“ komandos krepšininkai apsilanko mokykloje.

Auginti komandos fanus

BIC

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ marketingo vadovas Lukas Grabauskas naujienų portalui JP pristatė projektą „Mes – tavo mokykloje“.

„Tai klubo tęstinė strategija – auginti komandos fanus. Vaikai turi turėti savo idealus, į kuriuos gali lygiuotis, o komandai – labai svarbus lojalūs fanai. Antra vertus, šiuo projektu atiduodame duoklę Panevėžiui ir laukiame grąžos – komandos palaikymo krepšinio rungtynėse“, – pasakojo L. Grabauskas.

L. Grabauskas.

Būtina registracija

Pasak jo, moksleiviai nemokamai laukiami „Cido“ arenoje krepšinio komandos „Lietkabelis“ rungtynėse.

„Užsiregistravę moksleiviai laukiami arenoje. Kadangi tai vaikai, juos turi lydėti suaugusieji. Svarbiausia palaikyti ryšį su klubo administracija ir užsiregistruoti į rungtynes. Projektas galioja visoms „Lietkabelio“ ekipos rungtynėms. Projekto rezultatas: kuo aktyvesnė mokykla, tuo didesnė tikimybė, kad krepšinio komanda apsilankys mokykloje. Rezultatai skaičiuojami po kiekvienų rungtynių“, – kvietė klubo marketingo vadovas L. Grabauskas moksleivius nemokamai lankytis „Lietkabelio“ krepšinio komandos rungtynėse.

T. Inčikas.

Lydi suaugusieji

Universalios „Cido“ sporto arenos direktorius Tomas Inčikas taip pat kvietė visų Panevėžio mokyklų moksleivius nemokamai lankyti „Lietkabelio“ krepšinio komandos rungtynes.

„Šis projektas – krepšinio klubo ir arenos iniciatyva. Norime, kad moksleiviai lankytųsi krepšinio varžybose ir būtų savo miesto komandos fanais. „Cido“ arena ir klubas laukia rungtynėse mėgstančiųjų krepšinį. Suderinus apsilankymą su klubo administracija, moksleiviai kartu su lydinčiais asmenimis, o jais gali būti ir tėvai, bus nemokamai įleidžiami į rungtynes. Šis projektas – bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis. Norime, kad vaikai turėtų užsiėmimus po pamokų. Tai tarsi popamokinė veikla moksleiviams“, – sakė T. Inčikas.

 Projektas

#TuEsiKomanda, todėl palaikyk savo miesto komandą ir laimėk galimybę susitikti su „Lietkabeliu“ savo mokykloje!

Mokyklos varžosi dėl „Lietkabelio“ komandos atvykimo į svečius – skirtingose mokyklose praėjus kiekviename iš trijų laikotarpių, t.y. viso tris kartus per metus skirtingose mokyklose.

Projektas „Mes – tavo mokykloje“ yra skirtas moksleiviams, kurie lankosi rungtynėse ir aktyviai palaiko komandą. Projektą sudaro trys etapai: rugsėjis–lapkritis, lapkritis–sausis ir vasaris–balandis.

Sistema: rezultatai atskirai kiekvienai mokyklai bus skaičiuojami pagal publikuotas nuotraukas socialiniame tinkle „Instagram“ (atskiriame pagal kartu viena po kitos einančias grotažymes #TuEsiKomanda ir #MokyklosPavadinimas) bei mokinių aktyvumą atvykstant į rungtynes pagal sąrašus (vienas asmuo – vienas taškas mokyklai).

Mokyklos renka taškus per kiekvienerias rungtynes, vienas žmogus gali būti vienoje nuotraukoje individualiai ir vienoje nuotraukoje su grupe (vadinasi, grupės nuotrauka gali būti įkelta vieno asmens, jei įkelta ta pati nuotrauka ar nuotrauka su tais pačiais žmonėmis, taškai nedidėja.

Taškai, publikuojant „Instagram“, skiriami už:

1 taškas – vienas asmuo be komandos atributikos.

3 taškai – vienas asmuo su komandos atributika.

15 taškų – bent dešimties žmonių grupė be komandos atributikos.

25 taškai – bent dešimties žmonių grupė su komandos atributika.

Pavyzdys: Romuvos mokykla surinko 10 asmenų grupę, kuri pasipuošusi „Lietkabelio“ atributika, į rungtynes. Kiek jie gali maksimaliai surinkti taškų?

Dešimt asmenų su atributika įkelia kiekvienas individualią nuotrauką per „Instagram“ – jau 30 taškų. Įkelia ir grupinę nuotrauką– vadinasi, dar 25 taškai. Prisideda lankomumas (10 taškų) ir viso gauname 65 taškus.

Dalyviai: tiek moksleiviai, tiek jų tėveliai rungtynėse – skatiname, kad vaikai eitų kartu su tėvais. Pagal sąrašus patenka tik moksleiviai, tėveliai taškus renka publikuodami nuotraukas su atitinkamos mokyklos grotažyme.

Po kiekvienų rungtynių sekančią dieną suskaičiuojame taškus, kiek kokia mokykla jų surinko, vedame rezultatus. Pirmasis komandos apsilankymas po trijų mėnesių mokykloje, kuri lyderiauja, jei po dar trijų mėnesių vis dar pirmauja ta pati mokykla, komanda apsilanko antroje vietoje pagal rezultatus esančioje mokykloje, o trečiasis apsilankymas turi būti taip pat toje mokykloje, kurioje „Lietkabelis“ dar nebūtų lankęsis.

Tad jeigu esate neabejingi Panevėžio komandos aistruoliai, nedvejokite ir pasikvieskite komandos žaidėjus pas save! Rašykite į info@kklietkabelis.lt.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.