Krekenavos regioninis parkas gyventojus kviečia į nemokamą ekskursiją

Krekenavos regioninis parkas gyventojus kviečia į nemokamą ekskursiją

Minint Europos dieną, gegužės 9 d. (šeštadienį) 12 val. Krekenavos regioninio parko lankytojų centras kartu su skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ kviečia į atvirų durų renginį, kurio metu atvykusieji galės nemokamai aplankyti Krekenavos regioniniam parkui skirtą ekspoziciją, pakilti į 30 m aukščio apžvalgos bokštą, o vėliau su gidu žygiuoti „Pojūčių“ pažintiniu taku.

„Prieš kelerius metus Krekenavos regioninis parkas neturėjo nei informacijos centro, nei lankytojams tinkamos infrastruktūros, tad džiaugiamės, kad dabar, investavus ES lėšas, galime mūsų krašto gyventojus ir svečius pakviesti į regioninio parko vartais tapusias jaukias lankytojų centro patalpas ir įspūdingą apžvalgos bokštą. Krekenavos regioninis parkas, bendradarbiaudamas su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba, šiame krašte įgyvendino net septynis projektus, su kuriais išsamiau norime supažindinti visus gyventojus, todėl prisijungėme prie skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“ ir kviečiame gyventojus į atvirų durų renginį“, – pasakoja Krekenavos regioninio parko direktorė Alma Kavaliauskienė.

Atvirų durų renginio svečiai bus supažindinti su regioniniame parke vykdytais projektais, o po to kviečiami apžiūrėti lankytojų centro ekspoziciją „Nevėžio upės senvagių įvairovė“ bei užkopti į net 30 m aukščio modernaus dizaino apžvalgos bokštą. Pakilus į 2014 m. šalia lankytojų centro pastatyto bokšto apžvalgos aikštelę, įspūdingus Krekenavos regioninio parko vaizdus pamatyti galima net 10 km spinduliu. Vėliau visi norintys kartu su regioninio parko gide galės leistis į kelionę „Pojūčių“ pažintiniu taku.

BIC

Didžiausia Krekenavos regioninio parko vertybė – Nevėžio senslėnis su senvagių virtinėmis. Prie slėnio prigludęs miškingas ir agrarinis lygumų kraštovaizdis, o šalia galima išvysti regionui būdingas pelkėtas vietoves su natūraliais upokšniais. Būtent šiame regioniniame parke prasidėjo ir europinio stumbro atgimimas. Dvarviečių gausa pasižyminčio Krekenavos regioninio parko vartais tapo prieš šešis metus įkurtas lankytojų centras. Čia žmonės ne tik gauna visą aktualią parko lankymo informaciją, tačiau taip pat turi galimybę dalyvauti organizuojamuose edukaciniuose ir kultūriniuose renginiuose.

Renginio programa:

12:00-12:10   Renginio dalyviai renkasi Krekenavos regioninio parko lankytojų centre, adresu Dabrovolės 2, Krekenavos sen., Panevėžio r.

12:10-13.30    Regioniniame parke įgyvendintų projektų pristatymas bei atsakymai į susirinkusiųjų klausimus, ekskursija po objektą.

13:30-15.00    Susirinkus grupei, gidė veda žygį pažintiniu taku.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.