Krekenava – „X-faktorius“ – Palanga

Krekenava – „X-faktorius“ – Palanga

Arneta MATUZEVIČIŪTĖ / Asmeninio albumo, TV3 nuotr.

Prieš trejus metus Lietuvos muzikinę padangę sudrebinusį ir klausytojus sužavėjusį Simonos Klusienės balsą dabar dažniau galima išgirsti Palangoje. Pasibaigus televizijos projektui moteris kartu su šeima iš Krekenavos persikėlė gyventi į Palangą.

„Tiesą sakant, viskas išėjo kažkaip savaime. Tai buvo bendras mano ir vyro sprendimas. Nieko blogo neturiu prieš mažus miestelius, juk pati ten pragyvenau didžiąją laiko dalį, tačiau man visada norėjosi miesto, naujų žmonių, judėjimo, kažko dar neatrasto, nepažinto. Variantai buvo du: arba į sostinę, arba į pajūrį. Taip spontaniškai ir atsidūrėme Palangoje. Kol kas nesigailiu“, – pasakoja atlikėja.

BIC

Dar vieno debiuto link

Pašnekovė atvirauja, kad be muzikos savęs jau neįsivaizduojanti. Tai neatsiejama jos gyvenimo dalis, atnešanti vis naujų patirčių. Šiuo metu Simona, padedama Kęstučio Jablonskio , įrašinėja savo solinį albumą.

„Ir pati sukūriau pirmą savo dainą, tas iš tiesų džiugina. Man tai nauja patirtis, – atvirauja atlikėja. – Albume skambės daug gražių, melodingų, lietuviškų dainų. Labai smagu, kad po projekto televizijoje, kuriame Kęstutis mane pastebėjo, mes ir toliau drauge muzikuojame. Kartu turime įrašę jo populiariausių dainų albumą.“

Kada pasirodys buvusios krekenavietės solinis albumas – dar paslaptis. Moteris atkreipia dėmesį, kad muzikos kokybė Lietuvoje auga, kūrėjai tobulėja, o klausytojai – turėdami didelį pasirinkimą – tampa labiau lepūs.

„Dabar Lietuvoje apstu gerų atlikėjų. To priežastis – muzikiniai projektai, kurių, kaip žinia, yra net ne vienas. Remdamasi asmenine patirtimi galiu sakyti, kad projektai yra geras ir greitas šuolis į žinomumą, bet viskas, kas vyksta po to, priklauso jau nuo paties žmogaus ir jo įdedamų pastangų. Todėl labai svarbu yra suprasti, koks tu nori būti atlikėjas, į kokią auditoriją tu kreipiesi, apie ką ir kaip skambės tavo muzika, su kokia komanda dirbi. Žinoma, tokius dalykus geriausiai patikrina laikas ir įdirbis.“

Treji metai po „X-faktoriaus“

Laikas – vietoje nestovintis reiškinys, kartu su savimi nusinešdamas ir dalį informacijos, ir žmones, ir situacijas.

„Meluočiau sakydama, kad buvęs populiarumas išliko iki šių dienų. Televizijoje vėl ir vėl atsiranda naujų veidų, naujų talentų, kurie, natūralu, keičia tuos, buvusius kiek anksčiau. Ir taip turi būti. Tačiau tenka pastebėti, kad dalis žmonių dar prisimena. Būna sako: „Ai, juk čia jūs, ta Simona, kur dalyvavot „X-faktoriuje“. Aš ir galvoju, ką man tas balsas primena!“

Pašnekovę labiausiai džiugina ją iš projekto meto prisimenantys žmonės, kurie neslepia emocijų, klausia, ar dainuojanti toliau ir kur būtų galima ją išgirsti.

Nauji gyvenimo ritualai

Atrodo, kad prieš dvejus metus pradėjusi inicijuoti pokyčius savo gyvenime, Simona nesiruošia sustoti.

„Labai džiaugiuosi, kad šiais metais absoliučiai atsisakiau alkoholio. Žinoma, su tuo neturėjau jokių problemų ir jis man visai netrukdė gyventi. Tačiau viskas susidėliojo taip, kad aš pradėjau kelti sau klausimą, kam man apskritai jo reikia, jeigu galima ir be jo?“ – sako dainininkė.

Ir dar priduria, kad šią praktiką turėtų išbandyti kiekvienas.

„Visada jautiesi gerai, atsiranda daugiau laiko, keičiasi požiūris, sąmonė. Bet iš tiesų džiugu, kad visuomenė keičiasi ir auganti karta turi jau kitokį supratimą, linksmintis galima ir be alkoholio.“

Atlikėja jau kurį laiką stengiasi keltis kuo anksčiau ryte – iš lovos išlipti penktą, daryti mankštą, medituoti. Tai ją nuramina, ugdo valią, padeda išlaikyti gerą nuotaiką, energetiškai pakrauna visai dienai.

„O jei ką puola rudeninė depresija – stenkitės nebendrauti su neigiamais žmonėmis. Nepamirškite skirti laiko sau: ramiai pagulėti karštoje vonioje, paskaityti gerą knygą ar pažiūrėti filmą, galbūt kartais tiesiog nieko neveikti, pabūti su savo mintimis. Skirkite laiko savo mėgstamai veiklai, hobiui, nes būtent tai labai dažnai tampa atrama sunkiais gyvenimo momentais“, – primena pašnekovė.

Būtent taip ji pati stengiasi kovoti su atsėlinančia rudens dargana ir bloga nuotaika. Kol kas Aukštaitijos moteris nesiilgi, nes Lietuvos gamta visur ir visais metų laikais jai atrodo graži.

„Turbūt labiausiai man Palangoje patinka žiemos – čia jos žymiai šiltesnės, nei gyvenant Krekenavoje. Reikėjo laiko prie to priprasti“, – šypsodamasi priduria Simona.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.