Kraupios žinios apie nužudymą Pasvalio rajone: aiškėja 20-mečio žudiko motyvai

Kraupios žinios apie nužudymą Pasvalio rajone: aiškėja 20-mečio žudiko motyvai

TV3.LT / TV3.LT nuotr.

Antradienio vakarą Pasvalio rajone, Pumpėnų miestelyje, įvykdyto žiauraus nusikaltimo tyrimas įgauna pagreitį. Pareigūnams pavyko operatyviai sulaikyti 55-erių moters nužudymu įtariamą asmenį. Paaiškėjo, kad žiaurų nusikaltimą galėjo įvykdyti vos 20 metų jaunuolis.

Jis policijos pareigūnams yra žinomas, anksčiau buvo teistas. Nors šiuo metu vyksta jo apklausa, tačiau sukrečia tai, kad, pirminiais duomenimis, moteris galėjo būti nužudyta, siekiant įvykdyti vagystę.

BIC

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje pasakojo, kad įtariamasis sulaikytas dėka operatyviai reagavusių pareigūnų veiksmų.

„Įtariamasis buvo sulaikytas. Sunku dabar pasakyti, ar jis bandė pabėgti, pasislėpti. Šiuo metu jis yra apklausiamas ir, pirminiais duomenimis, jis pripažįsta įvykdęs nusikaltimą. Sunku dar pasakyti apie motyvus. Gali būti susiję su turtu. Bet dar negalime pasakyti, ar buvo pagrobtas turtas“, – pasakojo M. Ambraziūnas.

Anot pareigūno, įtariamasis anksčiau buvo teistas už nusikaltimus nuosavybei, turto sunaikinimą.

„Teismo ekspertai įvardys mirties priežastį. Bet, akivaizdu, kad mirtis yra smurtinė. Dar negaliu pasakyti ar buvo seksualinė prievarta. Nekomentuosime aplinkybių, kokiomis buvo rasta auka. Faktas, kad nužudymui buvo naudojami kažkokie daiktai. Nusikaltimo įrankis yra ieškomas“, – pabrėžė M. Ambraziūnas.

Taip pat pridurta, kad šiuo metu atliekamame ikiteisminiame tyrime yra sulaikytas vienas įtariamasis. Tyrimo eigoje paaiškės, ar jis veikė vienas.

Surado brolis

Naujienų portalas tv3.lt vakar rašė, kad 55 metų moters kūnas rastas su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis nugaroje buvo rasta antradienį, apie 16 val. Nužudytoji dirbo bibliotekininke, jos pasigedo brolis. Ji kelias dienas neatėjo į darbą, tai sukėlė nerimą, nes moteris buvo pareiginga.

„Niekada pas ją naktimis nedegdavo šviesa. – O šią naktį degė, ir sunerimot? – Na, žinot, jo“, – pasakoja kaimynė Malvina. „Brolis sako, Stase, ar tu nematei Virgutės, antrą dieną darbe nėra, o pareiginga. Man taip kažkaip šiurpas, sakau tu pažiūrėk malkinėj ar vonioj, negera paliko. Tada netrukus atvažiavo greitoji, išėjo sesuo, sako, gi atradom malkinėj“, – apie kraupų įvykį pasakoja kaimynė Stasė.

Kaimynės pasakoja, kad moteris dirbo miestelio gimnazijos bibliotekininke. Tvarkinga kaimynė name gyveno viena, vaikai jau suaugę, o į darbą visuomet žiūrėjo pareigingai. Todėl artimieji sunerimo, kai net kelias dienas negalėjo su moterimi susisiekti.

Telefonas buvo išjungtas, o durys užrakintos. Kadangi viduje degė šviesos, o namai buvo sujaukti, brolis į vidų pateko per langą. Tačiau sesuo buvo dingusi kaip į vandenį.

„Aš kai pasakiau, kad šviesa degė, tai jis biški apsidžiaugė, reiškia, sako, viskas gerai, nes telefonas 4 dienas neatsako, jos pačios antrą dieną darbe nebuvo, taip niekada nedarydavo“, – pasakoja kaimynė.

Nuogas moters kūnas malkinės sandėliuke aptiktas jau vakare, kai pasitelkti pareigūnai. Spėjama, kad žudikas išniekintą kūną mėgino slėpti. „Nežinau, ką toks žmogus gali nusikalsti, kad taip padaryt žvėriškai. – Paslėpta ji buvo? – Malkinėj iš kitos pusės ištempta, išdraskyta, visas veidas kruvinas“, – pasakoja Stasė.

Kaimynė sako, kad nužudytosios kieme nebuvo girdėti jokio triukšmo, pati moteris niekuomet negirtavo, o ir pastovaus širdies draugo neturėjo.

Modelis

AMES

Basakojis

Mano namukas

Musės salto

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.