Kraupi mirtis Panevėžio rajone: mirė kamerą nusukti bandęs pensininkas

Kraupi mirtis Panevėžio rajone: mirė kamerą nusukti bandęs pensininkas

Jurga IVONAITIENĖ (TV3.LT) / TV3 nuotr.

75-erių vyras angare griūdamas nuo kopėčių stipriai susižalojo galvą, bet užuot išsikvietęs medikus, atsisėdo į mašiną.

Kraupia mirtimi baigėsi aukštaičio pensininko noras iš bankrutavusios plastmasės perdirbimo įmonės patalpų nusisukti vaizdo stebėjimo kamerą. 75-erių vyras angare griūdamas nuo kopėčių stipriai susižalojo galvą, bet užuot išsikvietęs medikus, atsisėdo į mašiną.

Automobilyje susmukusį negyvėlį tik kitą rytą aptiko į degalinę užsukę žmonės. Plastiko, tepalo pakuočių, popieriaus ir kartono šiukšlių angare šalia Gustonių kaimo Panevėžio rajone trečia diena darbuojasi atliekas tvarkantys šiukšliavežiai.

BIC

Darbininkai kuopia jau bankrutavusios antrinių žaliavų įmonės „Veeko“ sandėlį, turėjusios užsiimti plastmasės perdirbimu ir plastikinės taros gamyba, o iš tikro jau ilgą laiką teršusios gamtą ir aplinką.

„Buvo kopėčios pastatytos, mes radom duris atidarytas, negalvojom iš pradžių, kai policija atvažiavo tada“, – sako darbininkas Kęstutis Vaitelis.

K. Vaitelis.

Tik, kai prisistatė policija, vyrai suprato, kas nutiko. Pasirodo, kol atrakintame angare buvo renkamos ir vežamos šiukšlės, tuštinamas sandėlis sudomino ir vietos gyventoją, čia turintį dalį patalpų.

75-erių vyro dėmesį patraukė viduje kabančios, bet neveikiančios sandėlio vaizdo stebėjimo kameros. Jis mėgino vieną jų nusisukti ir įvyko nelaimė.

S. Baltuška.

„Va, čia kraujo buvo. Čia kopėčios buvo paremtos taip va ir čia paskui atvažiavo policija. Tai čia krito jis“, – pasakoja darbininkas Sigitas Baltuška.

„Buvo iš vakaro kamera atsukta į tą pusę, gal kamerą norėjo nusiimti vaizdo. Nežinau, iš pradžių galvojau, kad jis čia kaip sargas. Bet sakė, kad ne. Tai jeigu atneštos kopėčios buvo, tai gal lindo nusiimti“, – teigia K. Vaitelis.

Darbininkai sako šiukšles vežantys tik gerą pusdienį, kai vyras nugriuvo, jų jau čia nebuvo. Tik prie degalinės sutiktas nelaimėlio brolis pasakoja, kas atsitiko.

Pasirodo, nuo kopėčių nukritęs pensininkas stipriai trenkėsi ir persiskėlė galvą, tačiau, užuot kvietęsis medikus, atsisėdo į kieme stovėjusį automobilį. Kaip ir kada tiksliai vyras numirė, niekas nepamatė. Tik kitą rytą negyvėlį atsitiktinai aptiko į degalinę užsukę žmonės.

K. Adiklis.

„Nukrito nuo kopėčių ar užsigavo, kažkur atsisėdo į mašiną, matyt, ir nebeatsikėlė“, – kalbėjo brolis Kęstas Adiklis.

„Gal dieną mes 14 val. išvažiavom namo. Bet sakė iš vakaro sustingusį. Jeigu iš vakaro, tai galėjo ir dieną, mes 14 val. išvažiavom. Čia buvo tuščia“, – sako S. Baltuška.

„Žmogus pastebėjo kitą žmogų, esantį automobilyje, nereaguojantį į aplinką. Atvykus pareigūnams, žmogus visgi taip pat nereagavo į aplinką ir buvo patekta į automobilį. Atvykus policijos pareigūnams, jis jau buvo negyvas“, – pasakoja Panevėžio policijos atstovas Tadas Martinaitis.

T. Martinaitis.

Visas aplinkybes dar aiškinasi policija. Ši pradėjo tyrimą ir mirties priežasčiai nustatyti.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.