Krašto apsaugos ministras pasveikino olimpinėse žaidynėse dalyvavusius Lietuvos karius

Krašto apsaugos ministras pasveikino olimpinėse žaidynėse dalyvavusius Lietuvos karius

JP / KAM nuotr.

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pasveikino Lietuvos kariuomenei tarptautiniuose sporto renginiuose atstovaujančius Lietuvos karius. Šiemet Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvavusius eilinius Justiną Kinderį, Laurą Asadauskaitę – Zadneprovskienę, Rasą Drazdauskaitę, atsargos kapitoną Ronaldą Račinską, Lietuvos graikų ir romėnų imtynių nacionalinės rinktinės trenerį seržantą specialistą Mindaugą Ežerskį.

Ministras taip pat  pasveikino Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo majorą Gediminą Grinių, užėmusį antrąją vietą varžybose aplink aukščiausią Europos kalną – Monblaną „Ultra-Trail du Mont-Blanc“.

„Labai džiaugiamės, kad jūs dalyvavote olimpinėse žaidynėse ir kituose sporto renginiuose, pristatydami Lietuvos kariuomenę. Norime jums padėkoti ir pasidžiaugti, kad mūsų kariuomenė, valstybės gynyba ir sportas eina greta. Ministerija ieško galimybių prisidėti prie sporto palaikymo, aikštynų parengimo, treniruočių sąlygų sudarymo, kad jūsų galimybės, jūsų talentas galėtų skleistis siekiant gerų rezultatų atstovaujant mūsų valstybei. Likime jums toliau sėkmės, ryžto, užsispyrimo ir gražių rezultatų, – sveikindamas Krašto apsaugos ministerijoje atletus sakė ministras J. Olekas.

BIC

Karius taip pat pasveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės atstovai.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.