Kovo 11-osios proga panevėžiečiams parodytas išskirtinis miuziklas

Kovo 11-osios proga panevėžiečiams parodytas išskirtinis miuziklas

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Visai Lietuvai ir panevėžiečiams ypač reikšmingą dieną – Kovo 11-ąją – išskirtinis miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ parodymas „Cido“ arenoje.

Prieš trejus metus sukurtas lietuviškasis miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ sulaukė didžiulio pasisekimo ir rado vietą Panevėžio žiūrovų širdyse.

BIC

Vakar pasižiūrėti išskirtinio muzikinio kūrinio į „Cido“ arena susirinko beveik 7 tūkstančiai žiūrovų.

Unikalaus miuziklo režisierė-choreografė –  Anželika Cholina, kompozitorius – Kipras Mašanauskas, tekstų autorius – Romas Lileikis, scenografas – Marijus Jacovskis.

Miuziklo aktorius aprengė kostiumų ir grimo dailininkas – Juozas Statkevičius, šviesas reguliavo šviesų dailininkas – Tadas Valeika.

Panevėžiečiai žavėjosi spektaklyje užimtais Lietuvoje žinomais solistais: Mantu Jankavičiumi, Karina Krisko-Skambine, Gitana Pečkyte, Tadu Girininku, Vladu Bagdonu, Jeronimu Miliumi, Tadu Juodsnukiu, Rafailu Karpiu, Mindaugu Jankausku, Dominyku Vaitiekūnu, Benu Jankavičiumi.

Miuzikle puikiai talkino, choras „Brevis“ ir A. Cholinos šokio teatras.

Vienos talentingiausių nūdienos Lietuvos režisierių Anželikos Cholinos sukurtą spektaklį drąsiai galima vadinti pačiu gražiausiu, įspūdingiausiu ir patriotiškiausiu pastarojo dešimtmečio mūsų didžiosios scenos kūrinių. Šešiolikto amžiaus karalių meilės istorija papasakota ir jautriai, ir džiaugsmingai, ir dramatiškai. Meniškai ir tikroviškai. Žiūrint spektaklį norisi ir juoktis drauge su juokdariais ir verkti, matant silpstančią Barborą Radvilaitę.

Miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendos“ muzikos autorius Kipras Mašanauskas meistriškai sujungė klasikinę Renesanso ir šiuolaikinę muziką, operos arijas ir popmuziką, roko gitarų ir Viduramžių instrumentų skambesį.

Miuziklo akimirkos

Daugiau nuotraukų JP.lt paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.