4.8 C
Ketvirtadienis, 25 balandžio, 2024

Kovas BBL „Lietkabelis“ pradėjo pergale

Pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) A grupės kovas pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 78:71 (13:11, 25:21, 14:18, 26:21) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Panevėžio komandoje nežaidė traumas besigydantys Akselis Vairogas, Mantas Kazonas ir Jurica Žuža.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai – sužaidus 6 minutes abi komandos buvo įmetusios vos po 4 taškus – 4:4. Šeimininkams pirmiesiems pavyko išsijudinti iš letargo miego, bet didelio pranašumo susikrauti „Lietkabelio“ nespėjo – 13:11 sužaidus dešimt minučių.

Antrajame kėlinyje Gintaro Kadžiulio auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir po spurto 8:1 pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 26:16. „Nevėžio“ ekipai pavyko stabilizuoti situaciją, tačiau įpusėjus mačui panevėžiečiai išliko priekyje – 38:30.

Po didžiosios pertraukos geriau startavo „Nevėžio“ klubas, kuris per 4 minutes į savąjį krepšį praleido vos 4 taškus, o pats pelnė 13 ir pirmą kartą išsiveržė į priekį – 43:42. Ilgai „Lietkabelis“ varžovams neleido pirmauti ir vėl perėmė pirmaujančios ekipos vaidmenį – 50:45. Po trijų ketvirčių panevėžiečiai turėjo 2 taškų persvarą – 52:50.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė. Svečiai kvėpavo „Lietkabeliui“ į nugarą, bet 5 iš eilės taškai sužaidus 5 minutes leido šeimininkams kiek lengviau atsikvėpti – 63:57. Kai „Nevėžis“ vėl priartėjo (64:67), šeimininkai pelnė dar 7 taškus be atsako ir 38-ąją minutę susigrąžino dviženklį pranašumą – 74:64.

„Lietkabelis“: Arnas Labuckas 17, Brandonas Woodas 16, Artūras Valeika 10, Julius Kazakauskas 9, Jermaine‘as Love ir Lukas Aukštikalnis po 8.

„Nevėžis“: Tayloras Kingas 18, Darius Gvezdauskas 13, iGrantas Johnsonas 11, Saah Nimley 9.