-0.8 C
Šeštadienis, 20 balandžio, 2024

Kontrolinėse rungtynėse „Lietkabelis“ nusileido Utenos „Juventus“ ekipai

Trečiąją pergalę iš eilės kontrolinėse rungtynėse iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Naujas sezonui besirengiantys uteniškiai Anykščiuose 86:80 (18:17, 25:21, 14:23, 29:19) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.

Uteniškių gretose vis dar nežaidė traumą besigydantis Kenny Gainesas bei pirmadienį prie komandos prisijungsiantis vidurio puolėjas.

Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse sužaidus tris minutes Arvydas Šikšnius tolimu leido uteniškiams įgyti minimalų pranašumą (4:3), bet Sauliaus Kulviečio ir Vytenio Lipkevičiaus metimai sugrąžino persvarą „Lietkabelio“ klubui – 8:4. Likus žaisti tris minutes rezultatas vėl tapo lygus (10:10), o Vaidas Čepukaitis ir Alexas Hamiltonas leido uteniškiams įgyti keturių taškų pranašumą – 14:10. Ketvirčio pabaigoje vyko atkakli kova, o po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 18:17 pirmavo „Juventus“ klubas.

Antrojo kėlinio pradžioje Karolis Guščikas ir Arnas Beručka padidino „Juventus“ pranašumą iki penkių taškų (22:17), o netrukus Gintaras Kadžiulis buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes uteniškiai dar labiau nutolo – 27:20. Spurtu 6:0 atsakę panevėžiečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (26:27), bet Ž.Urbono auklėtiniai atsitiesė – 31:26. Likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė keturi taškai (38:34), o paskutinę sekundę Aleksandro Zacharovo tolimą metimą jau po laiko blokavę panevėžiečiai įgijo penkių taškų deficitą – 38:43.

Trečiąjį kėlinį jau „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 8:0 ir po Mindaugo Kupšo baudų metimų sužaidus dvi minutes įgijo penkių taškų pranašumą – 48:43. A.Šikšniaus vedini uteniškiai likus žaisti keturias minutes sumažino deficitą iki minimumo (53:54), bet ketvirčio pabaigoje Vytenio Lipkevičiaus pastangomis „Lietkabelis“ vėl kiek nutolo – 61:57.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje du taškus su pražanga pelnė Karolis Guščikas, du baudų metimus pridėjo A.Hamiltonas ir „Juventus“ vėl išsiveržė į priekį – 64:61. Sužaidus keturias minutes Paulius Valinskas tolimu metimu sugrąžino pranašumą „Lietkabeliui“ (68:66), bet likus žaisti tris minutes rezultats vėl tapo lygus – 75:75. Nors ir be V.Čepukaičio ir K.Guščiko, kurie išnaudojo penkių pražangų limitą, likę uteniškiai turėjo didžiulių spragų po krepšiu, prasidėjus priešpaskutinei minutei A.Zacharovas tolimu metimu vėl sugrąžino „Juventus“ klubui trijų taškų persvarą – 80:77. Prasidėjus paskutinei minutei A.Šikšnius  smeigė tritaškį, Gytis Radzevičius pridėjo baudos metimą, A.Šikšnius – du ir „Juventus“ šventė pergalę rezultatu 86:80.

Komandoje debiutavęs Alexas Hamiltonas per 25 minutes pelnė 12 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 0/2, baudos 2/2) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo varžovo pražangą bei kartą prasižengė.

Nugalėtojams 19 taškų pridėjo Aleksandras Zacharovas (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 3/5, baudos 2/2, 6 atk. kam.), 17 – Arvydas Šikšnius (tritaškiai 4/7, 4 rez. perd.), po 10 – Gytis Radzevičius (6 atk. kam.) ir Karolis Guščikas (9 atk. kam.), 8 – Vaidas Čepukaitis, 5 – Arnas Beručka (3 atk. kam., 4 rez. perd.), 3 – Dovis Bičkauskis (5 rez. perd., 5 kld.), 2 – Connoras Burchfieldas.

Panevėžio klube išsiskyrė Simas Jasaitis (15 tšk., tritaškiai 3/5), Donatas Tarolis (14 tšk., dvitaškiai 5/7), Dominikas Mavra (14 tšk., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) bei Mindaugas Kupšas (14 tšk., 4 atk. kam.).

Oficialu: N. Čanakas prie „7bet-Lietkabelio“ vairo stovės ir kitą sezoną