Konkursas Panevėžio kolegijoje subūrė gabius informatikus

Konkursas Panevėžio kolegijoje subūrė gabius informatikus

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegijoje vyko Tarptautinio informatikos ir informacinių technologijų konkurso „Bebras“ 2-asis etapas, į kolegiją sukvietęs virš 80 moksleivių iš Panevėžio miesto ir regiono.

Panevėžio kolegijos aktų salėje susirinkusius jaunuosius informatikus su žaidimo eiga supažindino Technologijos mokslų fakulteto dekanė Birutė Dalmantienė. Sėkmės varžybose ir siekiant aukštų mokslo rezultatų linkėjo Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Daiva Juozainienė-Beržinskienė bei Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Masiliūnienė.

BIC

Technologijos mokslų fakultete organizuoto renginio metu moksleiviai sprendė logines užduotis ir dalyvavo Panevėžio kolegijos dėstytojų organizuotojo viktorinoje „Bebriuko svajonė“. Moksleiviai ir juos atlydėję mokytojai bei tėveliai galėjo išmėginti savo jėgas atsakant į klausimus apie Panevėžį, Panevėžio kolegiją ir Lietuvos švietimo sistemą.

Viktorinos nugalėtojais tapo moksleiviai iš Panevėžio Juozo Balčikonio, Pasvalio Petro Vileišio, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus  ir Velžio gimnazijų. Jiems atiteko Panevėžio kolegijos suvenyrai ir kolegijos direktoriaus dr. Gedimino Sargūno pagyrimo raštai.

Geriausiems visos Lietuvos mastu konkurso „Bebras“ 2-ojo etapo dalyviams buvo skirti I-III laipsnio diplomai, o Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio kolegijos direktoriaus dr. Gedimino Sargūno pagyrimo raštus gavo, geriausiai uždavinius sprendę į Panevėžio kolegijos Technologijos mokslų fakultetą atvykę moksleiviai.

2004 m. Lietuvoje startavęs „Bebras“ dabar vyksta daugiau nei 60 šalių ir savo koncepcija skatina bendradarbiavimą – kuriant uždavinius formuojamos informatikos, inžinerijos ugdymo gairės, mokymo turinys, kuriamos naujos platformos ir sistemos (pavyzdžiui, interaktyviems uždaviniams realizuoti, varžybų pritaikymui mobiliesiems įrenginiams, valdymui balsu ir pan.).

AIK

Labirintų parkas

Mano namukas

Biuro verslas

Dattoo tattoo

Panevėžio gimtadienis

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.