Konkursas ESTETIKO, pakeis jūsų gyvenimą

Konkursas ESTETIKO, pakeis jūsų gyvenimą

JP / Organizatorių nuotr.

Norite vėl tobulai šypsotis? Estetinio plombavimo konkursas NEMOKAMAI pakeis jūsų gyvenimą, o šypsenas atkurs geriausi šalies specialistai.

Trečius metus iš eilės rengiamas unikalus, analogų Lietuvoje neturintis estetinio plombavimo konkursas ESTETIKO – šiais metais grįžta su dar didesniais tikslais.

Septyni šalies gydytojai odontologai bus suburti tam, kad savo patirtimi, žiniomis ir moderniomis medicinos technologijomis pašalintų įgimtus ar įgytus šypsenos netobulumus ir taip padėtų žmonėms žengti į naują, pilnavertį gyvenimą. Pasak estetinių restauracijų specialistų, estetinis plombavimas suteikia plačias galimybes išspręsti išvaizdos, o kartu ir psichologines problemas, kurios sugrąžina pasitikėjimą savimi.

BIC

Konkursas ESTETIKO yra išskirtinis tuo, kad šypseną Jums sugrąžins patys geriausi šalies estetinio restauravimo specialistai. Konkurso iniciatorė gyd. Eglė Kunčiuvienė džiaugiasi, sulaukusi didelio susidomėjimo šiuo išskirtiniu konkursu ir yra įsitikinusi, kad tokie konkursai skatina gydytojus siekti vis geresnių rezultatų taip gerinant pacientų gydymo kokybę.

„Estetines restauracijas atliekančio gydytojo odontologo atsakomybė prieš pacientą labai didelė. Gerai pritaikytos restauracinių medžiagų spalvos, tinkamai atstatyta anatomija, atkurti individualūs dantų bruožai gali ženkliai pagražinti žmogaus šypseną, padaryti jį laimingesniu žmogumi vos per vieną dieną“, – sakė gyd. E. Kunčiuvienė.

Konkurso pabaiga nenumaldomai artėja

Iki sėkmingos konkurso pabaigos liko visai nedaug. Gegužės 4 dieną planuojama paskelbti finalinį septintuką, kuris keliaus į klinikos NEODENTA paruoštus kabinetus, kur kiekvienas specialistas, turėdamas vieną asistentą, gyvai demonstruos savo sugebėjimus. Viską stebės ir vertins kompetentinga estetinio plombavimo konkurso ESTETIKO komisija.

O jau antroje gegužės pusėje tiek gydytojai, tiek pacientai su nekantrumu lauks iškilmingos, prestižinės geriausių Lietuvos estetinės odontologijos meistrų apdovanojimų ceremonijos, žyminčios didelį ir labai svarbų mūsų šalies estetinio plombavimo specialistų šuolį į priekį.

Geriausius rinks kompetentinga komisija

Jau daugiau kaip 20 metų estetinių restauracijų srityje dirbanti ir daugelio tarptautinių konkursų finalininkė gyd. E. Kunčiuvienė atkreipia dėmesį, kad ESTETIKO konkursui suburtą komisiją vienija profesionalumas ir išskirtinis dėmesys estetikai.

Komisijos nariai – tai skirtingų specializacijų lektoriai ir estetinio plombavomo ekspertai – E. Kunčiuvienė, R. Marus, J. Mickevič, V. Valienė, I. Linkytė – Sližienė, L. Abraškevičiūtė, A. Juzėnas ir Ž. Budrevičius. Vertinimo komisiją papildo trys grožio ir estetikos žinovai: aktorius, lektorius, Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius, etiketo specialistas E. Stancikas,  choreografas, respublikinių ir tarptautinių šokių turnyrų dalyvis, etiketo žinovas S. Skambinas, ir šiuolaikiškos moters idealą įkūnijanti Lietuvos moterų sporto asociacijos (LMSA) prezidentė J. Bartaškienė. Komisijos nariai puikiai supranta, kad šypsenos svarba yra neišmatuojama – juk ji nieko nekainuoja, o dovanoja labai daug!

Konkursas ESTETIKO tai unikali galimybė išreikšti gydytojams ne tik savo artistinius sugebėjimus, bet ir atiduoti dalį savęs kitam žmogui. Paprastas dalykas „atiduoti dalį savęs kitam, pasidalinti tuo ką moki daryti geriausia“. Šio konkurso rezultatas – vienetinis rankų darbas, tai unikalus požiūris į pacientą kaip į žmogų o ne pinigų šaltinį, kurio taip trūksta šiais greito biznio laikais“, – tikino S. Skambinas.

Kviečia susigrąžinti tobulą šypseną

Kenčiate dėl savo šypsenos ir tai neleidžia gyventi visaverčio gyvenimo? Manote, jog to pakeisti neįmanoma? Estetinio plombavimo konkursas ESTETIKO– tai galimybė, kurios jūs laukėte labai ilgai.

Pildykite anketą ir leiskite geriausiems šalies estetinio plombavimo specialistams sugrąžinti Jums šypseną.

Anketą galite rasti čia.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.