Koncertas Motinoms – Bistrampolio dvare

Koncertas Motinoms – Bistrampolio dvare

Nebe pirmus metus Panevėžio rajono muzikos mokykla rengia koncertus Motinos dienai. Šį pavasarį gražiausi muzikos garsai ir dainos skambėjo Bistrampolyje vykusiame koncerte „Tau, mano Mamyte“. Jį surengė Krekenavos, Naujamiesčio ir Ramygalos skyrių kolektyvai.

Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius pasveikino susirinkusiuosius ir pristatė šio renginio svečius. Atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Domas Petrulis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, vyr. specialistė, muzikos mokyklos kuratorė Sigita Jasiūnienė, Savivaldybės tarybos nariai, seniūnai. Padėkos raštais apdovanojamos rajoną garsinusių mokinių mamos, o visos šventėje dalyvaujančios motinos pagerbiamos rožių žiedais. Tai Panevėžio rajono savivaldybės administracijos dovana.

Koncertą pradėjo pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas Kęstučio Plančiūno. Orkestro atliekamus kūrinius paįvairino Ramygalos gimnazijos choreografinė grupė (vadovė Renata Rakašienė). Žiūrovai klausėsi Janinos Mikalkevičienės ir Dianos Venckienės vadovaujamo akordeonininkų ansamblio ir solistės Rugilės Šidlauskaitės (Naujamiestis) melodijų. Nepaliko abejingų Loretos Venslavičienės ir Astos Dervinienės kanklininkių ansamblio kartu su jungtiniu choru (vadovės Vaida Nevulienė, Jecinta Garbaliauskienė ir Vijoleta Kirpotienė) atliekami kūriniai.

BIC

Šiltais plojimais žiūrovai sutiko Astos ir Audriaus Dervinių tautinių instrumentų orkestro „Žilvitis“ ir puikios solistės Orintos Samėnaitės pasirodymą. Dainomis ir toliau džiugino jungtinis choras, jam akomponavo lengvosios muzikos orkestras. Šio orkestro vadovas Kęstutis Plančiūnas parengė ir solistę – Ugnė Golytė (Naujamiestis) grojo saksofonu. Pasiruošimo minutes užpildė poezijos posmai, skaitomi koncerto vedėjos Vijoletos Kirpotienės.

Baigiantis šventei, Savivaldybės administracijos ir Tarybos narių – Antano Pociaus, Algirdo Kęstučio Rimkaus, Violetos Grigienės – nuoširdi padėka renginio sumanytojai, organizatorei Muzikos mokyklos direktorei Laimai Plančiūnienei. Anot vicemero Antano Pociaus, nors Bistrampolio scena išpaikinta garsių muzikantų ir dainininkų, bet šis koncertas ne mažiau žavi atlikėjų profesionalumu ir išsiskiria dalyvių gausa. Svečių žodžius įprasmino koncerto pabaigoje atlikta Leonido Abariaus „Širdies tavosios šypsena“.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.